1. Fischer.cz
  2. O CK FISCHER
  3. Historie společnosti

Historie CK FISCHER

Jsme průkopníkem moderní dovolené v ČR

Po celou dobu naší existence si stojíme za stejnou filosofií – poskytnout vám jedinečné zážitky a odpočinek od každodenních starostí s nejvyšší kvalitou služeb. Tento styl a komfort cestování přinesl Václav Fischer nově rodícímu se českému trhu už na počátku 90. let. Od té doby jsme vám spolehlivým partnerem na cestách, ať už si zvolíte dovolenou na středomořských plážích nebo zájezd do exotiky.

Nejdůležitější momenty našeho působení

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. byla založena v roce 1999. O čtyři roky později se jejím většinovým vlastníkem stala společnost K & K Capital Group (KKCG). Od roku 2004 je výkonným ředitelem cestovní kanceláře Jiří Jelínek. V roce 2007 se investiční skupina KKCG stala stoprocentním vlastníkem CK FISCHER.

Vznik FISCHER GROUP

Počátky FISCHER GROUP sahají do roku 2011, kdy došlo ke spojení Cestovní kanceláře FISCHER a cestovní kanceláře NEV-DAMA, specialisty na zimní lyžařské zájezdy. V roce 2012 se součástí této skupiny stala také cestovní agentura eTRAVEL a specialista na luxusní cestování PRIVILEQ.

1. 1. 2014 došlo k fúzi uvedených společností do Cestovní kanceláře FISCHER a.s., která se na trhu cestovního ruchu prezentovala obchodními značkami FISCHER, NEV-DAMA, PRIVILEQ a eTRAVEL.

Nyní létáme pod křídly skupiny REWE

V květnu roku 2020 jsme se stali členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod jednou střechou nyní společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours. V této silné sestavě jsme skutečně spolehlivým partnerem na vašich cestách.

Der Touristik