Recenze a hodnocení od klientů

Nejlepším důkazem kvality jsou osobní zkušenosti. Hlasu našich klientů si vážíme nejen před a v průběhu dovolené, ale také po jejich návratu domů. Podívejte se na reference od našich klientů a zjistěte, jak se jim líbilo na dovolené s CK FISCHER.

S Fischerem nám to klape

*****

S Fischerem jezdím už 20 let, sem tam to proložím nějakou jinou cestovkou (která dělá zájezdy, které Fischer v nabídce nemá) a nikdy nebyl nějaký vážnější problém. Ať už jsme řešili cokoli, vždy to vyřešili k naší spokojenosti. Mám pocit, že u těchto velkých cestovek se člověk i v zahraničí cítí trošku víc světově. Je asi rozdíl, když jedu s cestovkou, která je schopná vyprodat hotel (a podle toho se k ní a jejím klientům pak v hotelu chovají) a nebo s pidi cestovkou, která prodá jeden pokoj, že. Prostě s Fischerem nám to klape a asi u něj zůstanu i do budoucna

Klárka Kovandová | Mahalo.cz

Výborné ceny v porovnání s konkurencí

*****

Za mňa maximálna spokojnosť s touto CK. Som vďačná za perfektnú dovolenku a za výborné peniaze v porovnaní s konkurenciou. Rovnaký rezort v rovnakom termíne bol lacnejší tu o niekoľko stoviek eur oproti iným cestovkám! A to ešte vyšší štandard izby. ) A porovnávala som asi všetky existujúce. Na ďalšiu dovolenku je prvá voľba CK FISCHER. Super prepracovaná vždy aktuálna stránka, 7 dní v týždni do 22 večera sa dovoláte na call centrum a ochotne sa Vás ujmú.Veľká spokojnosť s delegátom , prístupom, jednoducho všetkým…

Alenka | PlanetaCestovani.cz

Vysoká úroveň služeb

*****

Vratili jsme se v neděli s Fischerem z Malediv – pohádka vše bylo dobře pořešeno i tři přestupy na letištích, dokonce zajišten na letisti salonek když jsme čekali na letadlo mohu jen doporučit. Delagat posilal pruběžne informace sms vše na vysoke urovni. Fischer a exotika doporučuji všem!!! příjemně spokojeni.

Ondra | Ckrecenze.cz

Delegát k dispozici na telefonu 24 h denně

*****

Vrátili jsme se z Bulharska ze Slunečního pobřeží hotelu Kiparisiten. Vše proběhlo naprosto bez problému, jen na kufry v Burgasu jsme museli dlouho čekat, ale za to CK nemůže. Na letišti na nás čekaly delegátky CK a nasměrovaly nás do autobusu. Delegát v letovisku byl milý a příjemný. Byl nám k dispozici na telefonu 24 h denně. Taktéž zpáteční cesta byla s plnou asistencí CK. Můžu vše jen pochválit. Hotel nádherný a čistý, úklid super, jídlo taktéž. Není co vytknout. Předešlé dvě dovolené u jiných cestovek jsem musel reklamovat a málem to skončilo u soudu. Tentokrát to bude bez reklamace a naopak s pochvalou. Tímto CK Fišer děkuji za krásnou dovolenou.

Jarda | Ckrecenze.cz

Vše v pořádku

*****

Vždy s nimi bylo vše v pořádku, nemohla jsem si nikdy stěžovat, doporučuji!

Jitka Svobodová | Ckrecenze.cz

Profesionální přístup a vstřícné jednání

*****

Dobrý den, včera jsme se vrátili z dovolené z Nesebaru s CK Fischer a rádi bychom se podělili s naší zkušeností s touto CK. Profesionální přístup a vstřícné jednání provázeli naši dovolenou již od našeho odletu z letiště, následně přivítání na letišti v Burgasu. Po příjezdu na hotel jsme byli ihned ubytováni v pěkném, čistém pokoji a následně nás přivítala naše delegátka Ilona Pospíšilová ( velmi milá a příjemná paní ) , která nám nabídla možnosti výletů, vysvětlila vše kolem pobytu , předala kontakt na sebe ( kdyby cokoliv ) a popřála příjemnou dovolenou.


Celá dovolená proběhla naprosto v pohodě, hotelová restaurace bezchybná, služby hotelu perfektní. Prostě vše na jedničku. Moc děkujeme za příjemný týden a ještě jednou bychom rádi touto cestou paní delegátce I.Pospíšilové za vše poděkovali.

Ivana a Jaroslav Novákovi | Hodnocenicestovek.cz

Dostali jsme lepší pokoj, než jsme si zaplatili

*****

Vloni jsme si poprvé koupili zájezd od CK Fischer a byli jsme maximálně spokojeni. Měli jsme nejdříve obavy, protože jsme byli zvyklí cestovat s Čedokem. Všechno ale klaplo na jedničku s hvězdičkou. Letěli jsme na Krétu - delegátka na letišti i v hotelu super! Dokonce jsme dostali v hotelu i lepší pokoj než jsme měli zaplacený - bylo vidět, že mají klienty od Fischera v oblibě. Můžu tedy vřele doporučit.

Tereza | Hodnocenicestovek.cz