×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Aktivity a zábava v Panamě

Jak se v Panamě zaručeně nenudit? Vnitrozemí Panamy

Panama nabízí spoustu možností pro aktivní odpočinek. Zkuste si potápění nebo plachtění, podívejte se po místních přírodních tropických krásách, nebo se zabavte nákupy v centru metropole. 

Sportovní lákadla

Vodní sporty

Jelikož se Panama může pyšnit 2,857 km pobřeží, najdete zde ideální podmínky pro provozování nejrůznějších vodních sportů. Vyzkoušejte plachtění, potápění, šnorchlování nebo rybaření. Ideální podmínky nabízí souostroví Bocas del Toro.

Pěší turistika

Značná část panamské přírody je chráněna, zároveň však nabízí mnoho udržovaných tras pro pěší výlety. Bez problémů tak můžete navštívit deštné pralesy i historické památky měst a vesnic.

Golf 

Golf má v zemi velkou oblibu a dostal se do Panamy s příchodem Američanů, kteří stavěli Panamský průplav. Jak obliba sportu stoupala, bylo vybudováno mnoho světově uznávaných hřišť, na kterých se konají mezinárodní soutěže.

Rybaření 

U břehů Panamy se nachází obrovské množství druhů ryb. Proto se zde daří rybaření a každoročně jsou zde překonávány a zdolávány nejrůznější rekordy. Výjimkou není ani lov žraloků.

Nakupování

Aby vaše vzpomínky na Panamu byly ještě příjemnější, je samozřejmě třeba přivézt si z dovolené něco hezkého. A pokud vás nakupování navíc baví, tady budete ve svém živlu. V hlavním městě Panama City budete moci strávit třeba celý den na hlavní nákupní třídě, kde seženete vše od nejnovějších modelů světových značek, bot, kabelek a šperků i typických panamských produktů.

Za zábavou do akvaparku, na festival, do klubu i do ulic Noční Panama

Po setmění to v centru Panamy ožívá hudbou a tancem. Na každém rohu si můžete dopřát pouliční speciality jako tacos, grilované maso a další chuťovky jen tak do ruky. Věřte, že to stojí za to. Během roku se na ostrově koná celá řada festivalů a vystoupení místních umělců. Pokud se trefíte do termínu, můžete zažít jedinečné období místních oslav, často spojených také s místními tradicemi.

Ani rodiny v Panamě nepřijdou zkrátka. Omrzí-li vaše ratolesti dovádění ve vlnách a stavění písečných hradů, vyrazte s nimi do aquaparku nebo na výlet. Možností je celá řada a bude záležet jen na vaší chuti, kam se s dětmi podíváte.

A kam na výlet?

Doporučujeme pozorování ptactva, velryb, delfínů i mořských želv. V Panamě žije bezmála 950 druhů ptáků, což je více než ve Spojených státech a Kanadě dohromady. Některé druhy pestrobarevných ptáků neuvidíte nikde jinde na světě. Míst, kde se vám ptactvo předvede v celé své kráse, je na ostrově hned několik.

Jedinečným zážitkem je také vidět velryby v jejich přirozeném prostředí. Do vod Pacifi ku se za nimi můžete vydat od června do listopadu. Kromě velryb tu můžete spatřit také mořské želvy, které patří k původním druhům starším více než 200 milionů let. Jejich druh, i vzhledem ke klimatickým změnám, pamatuje už období dinosaurů. V období dešťů lze na mnoha místech vidět kladení vajíček stovek mořských želv.


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje