Amoopi

Lokalita: Řecko Karpathos Amoopi
Typ: Město

Náš názor

Navštivte lákavé pláže v Amoopi

Jedno z velmi oblíbených letovisek řeckého ostrova Karpathos nabízí možnosti pro dovolenou s dostatečnou zábavou, relaxací i poznáním. Jsou zde ideální podmínky k surfování a hlavní chloubou letoviska jsou dvě krásné a dobře udržované pláže.

Amoopi leží na jihovýchodní straně ostrova, díky čemuž je tato destinace dobře dostupná přímo z letiště, ale i z Pigadie, hlavního města Karpathosu. Celou oblastí se táhnou dlouhé pláže Megali a Mikri, které jsou vhodné pro klidné opalování a koupání.

Nejkrásnější pláže na Karpathu

Oblíbené letovisko Amoopi má poměrně krátkou historii. Většinu budov tvoří hotely, penziony nebo jiné ubytovací kapacity. Aby dovolená v Amoopi nebyla nuda, je možné vyrazit autobusem do hlavního města Pigadie, kde si užijete nákupy nebo obstaráte všechno potřebné.

Čistá a jasná tyrkysová voda v blízkosti dvou pláží nabízí ideální podmínky pro potápění. Okolí je plné příležitosti pro romantické procházky nebo k objevování tajemných koutů ostrova. Za návštěvu rozhodně stojí i bary a taverny, v nichž si pochutnáte na místních specialitách.

  • Neváhejte tedy a navštivte Amoopi na ostrově Karpathos.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím