×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Řecko
  2. Zakynthos
  3. Místa
  4. Vassilikos

Vassilikos

Lokalita: Řecko Zakynthos Vassilikos
Typ: Město

Náš názor

Typické prázdninové centrum Vassilikos

Pokud hledáte během pobytu na Zakynthu klid a relaxaci, bude se vám určitě líbit v turistickém středisku Vassilikos. Čeká vás prostředí olivových hájů a jehličnatých lesů i typické řecké restaurace, v nichž můžete ochutnat vynikající řecké víno, výtečné pokrmy z darů moře a rybí speciality. Najdete tady ale i několik hudebních klubů, kde si můžete zatančit.

Letovisko Vassilikos leží v úrodné krajině v jihovýchodním cípu ostrova u břehů Jónského moře. Od hlavního města je letovisko vzdáleno asi 10 kilometrů, stejně tak je z něj dobře vidět na řeckou pevninu v oblasti poloostrova Peloponés.

Želvy ve Vassilikosu jsou chráněné

Vassilikos láká své návštěvníky na výlety po kraji a půvabnou okolní přírodu. Prašné cestičky vás zavedou k zeleným hájům a loukám, vinicím, sadům i k horám.

Nádherné pláže se řadí k nejkrásnějším na ostrově. Podívejte se například na pláže Agios Nikolaos, Banana Beach, Gerakas a Porto Zoro. Jsou ideální pro rodiny s dětmi i páry všech věkových kategorií. Mají jemný písek a pozvolný vstup do moře. Dejte si pozor na oblasti, kam připlouvají vodní želvy rodit mladé, jelikož tam platí určitá omezení.

  • Neváhejte tedy a navštivte Vassilikos na ostrově Zakynthos.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím