Costa Ballena

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Costa Ballena, magický kout Andalusie pro vaši dovolenou

Oblast Costa Ballena se táhne podél jihošpanělského pobřeží Costa de la Luz mezi městy Sanlúcar de Barrameda a El Puerto de Santa María. Jedná se o zhruba 40 kilometrů dlouhý úsek andaluských břehů Atlantického oceánu, západně od Gibraltaru, v dojezdové vzdálenosti od přístavu Cádiz a dalšího historického města Jerez de la Frontera.

Další blízká rekreační střediska:

Vyberte si tu nejhezčí pláž jihu Iberského poloostrova

Costa Ballena zahrnuje letoviska Chipiona, Costaballena a Rota. Díky značnému množství pláží, krásné přírodě v čele s národním parkem Doňana a dokonalému turistickému servisu tady prožije nádhernou letní dovolenou celá rodina. Dobré dálniční spojení navíc výrazně přibližuje 100 kilometrů vzdálenou Sevillu, kulturní, historické a společenské centrum Andalusie.

Pobřeží Costa Ballena čítá rozsáhlý počet nebývale krásných, čistých a udržovaných pláží. Vynikají jemným, žlutavým pískem a pozvolným klesáním do azurově zbarvené vody – pro děti prakticky ideální stav. K nejznámějším patří Playa Agua DLuce, El Chorillo a Playa Punta Candor.

Je nutno, aby bylo co nejvíce zábavy

Costa-Balenna.jpg

Region Costa Ballena zahrnuje velké množství restaurací, hospod, barů a dalších zařízení. Vyzkoušejte skvělou španělskou gastronomii například v podnicích Ajedrez či Casa Laura Restaurante. Na milovníky golfu čekají hřiště Rota Club a Costa Ballena Ocean Golf Club. Užít si můžete i řadu vodních sportů včetně surfování a jízdy v člunech. Další nápady na aktivity v regionu Costa Ballena:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Costa Ballena

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.