Mahonda

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 25 °C červenec / srpen *
  • 100TZS/1,089CZK

* průměrné teploty

Dovolená Mahonda – nevelká a opuštěná, přesto dokonalá a nezapomenutelná

Turisticky takřka neznámá lokalita Mahonda se nachází na severu tanzanského rekreačního drahokamu Zanzibar, několik kilometrů od břehů Indického oceánu. Na opačné, východní straně ostrova se v horkém tropickém slunci vyhřívá letovisko Kiwengwa. Jižním směrem se rozkládá hlavní město Zanzibar City a mezinárodní letiště, dosažitelné po silnici během jedné hodiny.

Další blízká rekreační střediska:

Ráj pro milovníky menších, opuštěných pláží

Na západním pobřeží Zanzibaru vyrostlo v dosahu vnitrozemské obce Mahonda několik ubytovacích zařízení, těžících především z osamělosti místa a s ní spojeného báječného klidu. Je-li tedy základním požadavkem na vaši dovolenou především samota a soukromí, v Mahondě se vám jich dostane měrou vrchovatou.

Mocná čarodějka příroda vykouzlila ve spolupráci s Indickým oceánem na březích poblíž Mahondy několik nádherných, romantických pláží. Pokrývá je jemný, světlý písek, občas se na nich válí osamělé kameny a v zádech mají hustý tropický porost. Moře je zde čisté, klesání dna pozvolné a v některých místech se z něj zvedají divoké útesy.

Vyzkoušejte klidné zanzibarské dobrodružství

Mahonda.jpg

V Mahondě a jejím okolí rozhodně nečekejte nějaký přetlak služeb pro turisty, zábavních zařízení, obchodů a podobně. Právě naopak – spolehnout se budete muset na svůj hotel nebo vyrazit do metropole Zanzibar City. K nejoblíbenější zábavě tady proto patří opalování, plavání, plavby tradičními loďkami nebo procházky podél pobřeží, zvláště během západu slunce.

Na Zanzibaru si ovšem dopřejte také:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Mahonda

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím