Jambiani

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 25 °C červenec / srpen *
  • 100TZS/1,089CZK

* průměrné teploty

Jambiani, rekreační klenot, o kterém jste neměli ani zdání

Nevelké turistické středisko Jambiani se nachází na jihovýchodě Zanzibaru, přímo u břehů Indického oceánu. Nejbližší sousední obce jsou Paje na severu a Makunduchi na jihu, směrem do vnitrozemí se táhne les Muyuni. Do metropole Zanzibar City a s ní sousedícího mezinárodního letiště to je autem zhruba necelou hodinu jízdy.

Další blízká rekreační střediska:

Zanzibarské pláže vás uhranou

Jambiani je poměrně klidné letovisko, které se zavděčí všem zájemcům o pohodově prožitou dovolenou s pořádnou porcí exotiky. Hosty zde čekají nádherné pláže, atraktivní mořské dno, horké rovníkové počasí a kvalitní ubytování. V případě zájmu lze též uskutečnit výlety na různá zajímavá místa v okolí.

Hlavní devizou Jambiani jsou fantastické, většinou liduprázdné pláže jako Uhuru Beach, lemující pobřeží v délce několika kilometrů. Typický je pro ně bílý písek, dostatek místa pro každého rekreanta a pozvolný vstup do průzračné, tyrkysové vody. Stín poskytuje palmový porost nebo slunečníky v privátních resortech. Nabídka zábavy je tu založena především na potápění a šnorchlování, daleký odliv umožňuje pátrání po různých mořských potvůrkách v písečném dnu.

Oddejte se odpočinku v zanzibarském stylu

Jambiani.jpg

V Jambiani jsou k dispozici pouze základní služby zahrnující poštu a několik obchodů, restaurací, barů i kaváren. Ve všem ostatním se musíte spolehnout na svůj hotel nebo vyrazit do hlavního města, nikoliv náhodou nazývaného „Kamenné město“ (Stone Town). Vyzkoušejte taktéž plavbu místní tradiční lodí „dhow“, gastronomický zážitek v podniku Coral Rock či unikátní Shadowbar.

Další místa, která se na Zanzibaru vyplatí vidět, jsou:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Jambiani

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím