1. Fischer.cz
  2. Thajsko
  3. Krabi a okolí

Oblasti v destinaci - Krabi a okolí

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Krabi, exotická dovolená s Bondem a DiCapriem

K nejkrásnějším a nejklidnějším destinacím Thajska patří i provincie Krabi a její okolí. Jedná se o oblíbenou turistickou destinaci kolem zálivu Phang Nga nedaleko Phuketu. Za svou popularitu vděčí více než 120 pohádkovým ostrůvkům, strmým vápencovým skalám v Andamanském moři, dlouhým plážím a skvělým podmínkám pro potápění a šnorchlování. Užijte si na Krabi cenově výhodnou exotickou dovolenou u moře.

Krabi proslavily především dva „filmové“ ostrůvky. Na skále Ko Tapu u ostrova Khao Phing Kan se v roce 1974 natáčel Muž se zlatou zbraní s agentem Jamesem Bondem. A na ostrůvku Ko Phi Phi Leh v národním parku Hat Noppharat Thara–Mu Ko Phi Phi vznikala v roce 2000 romantická pohádka Pláž s Leonardem DiCapriem.

Exotická dovolená all inclusive na Krabi

Oblast Krabi ukrývá i další nádherné přírodní lokality jako ostrov Ko Lanta s podmořskými jeskyněmi nebo národní parky Mu Ko Phetra, Khao Pu-Khao Ya a Hat Chao Mai s korálovými útesy a mokřady chráněnými Ramsarskou úmluvou.

Naprostý bonbónek vaší dovolené v exotice Krabi však představují slavné pláže Ao Nang, Railay a Phra Nang se skalními útvary, které vytvářejí naprosto úchvatnou podívanou.

Vyberte si zájezd na Krabi

Odpočinek na písečných plážích, horké, slunečné počasí a výlety za poznáváním zajímavých míst Krabi čeká jenom na vás, stačí si vybrat z našich zájezdů. Na Krabi se můžete podívat i za příznivou cenu v rámci nabídky exotické dovolené last minute Krabi a first minute Krabi.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Krabi a okolí

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.