Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Bitez, záruka perfektního vyžití o dovolené

Rušný Bitez je populárním resortem Egejské riviéry, která lemuje malebné pobřeží stejnojmenného moře v jihozápadní části Turecka. Bitez se rozprostírá u blankytného zálivu nedaleko krásného města Bodrum, správního centra oblasti. Mezinárodní letiště Milas se nachází přibližně 35 kilometrů daleko, do nejbližšího velkoměsta Izmir se jede přes 4 hodiny autobusem.

Bitez a jeho pláže

Bitez tvoří komplex moderních hotelů s plným turistickým zázemím a vysokým standardem služeb. Naleznete mezi nimi řadu vynikajících restaurací se specialitami krajové gastronomie i četné příležitosti k rozmanitému sportovnímu vyžití. O zabavení vašich dětí se postarají neustále probíhající animační programy. Letní dovolená v letovisku je vhodná pro rodiny s dětmi i pro vyznavače vodních sportů a milovníky rušného středomořského nočního života.

Letovisko Bitez obklopuje rozsáhlá písčito-oblázková pláž s kompletním zázemím. To zahrnuje lehátka, slunečníky, sociální zázemí a spoustu stylových kaváren či stánků s občerstvením v bezprostřední blízkosti. Úsek zvaný Poyraz je určený speciálně pro děti, neboť ho pokrývá jemný písek a jeho široká mělčina se jen pozvolna svažuje do vody.

Další rekreační střediska poblíž Bitezu

Procházka Bitezem, aktivity, zábava

Bitez.jpg

Centrum Bitezu nabízí mnoho nákupních příležitostí. Jeho uličky ukrývají pitoreskní obchůdky, bazary a tržiště, v nichž šikovný turista usmlouvá slušné ceny za rozmanité suvenýry, šperky, kvalitní oblečení či kožené výrobky. Rušné trhy a dohadování s obchodníky však můžete vyměnit za moderní obchodní centra v nedalekém Bodrumu.

Svůj pobyt v Bitez si určitě zpestřete výlety, neboť oblast skýtá množství starobylých kulturních památek a spoustu jiných turistických atrakcí. K nejoblíbenějším výletním cílům patří:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Bitez