Oblasti v destinaci - Kos

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Dovolená Kos znamená úžasné pláže

Kos patří k menším ostrovům Řecka, je však bohatý na pamětihodnosti a turisticky atraktivní lokalityDíky poměrně nížinatému povrchu tvoří oblíbený cíl pro každého, kdo se rád vydává na pěší a cyklistické túry.

Atrakci číslo jedna představují zdejší úžasné pláže, lemující velkou většinu pobřežního území. K nejkrásnějším patří Golden Beach na severu, malebná Lambi Beach či řada pláží na proslulém „pobřeží pláží“. U pláže Embros Therma se v moři díky termálnímu sirnému pramenu vytvořilo teplé jezírko s léčivými účinky.

Co vidět během zájezdu na Kosu

Na Kosu můžete podnikat výlety na historicky i přírodně zajímavá místa v čele s antickým Asklepeionem. U jezera Alykés jsou k vidění k vidění obrovská hejna stěhovavých ptáků, vysokohorská víska Zia se pyšní dochovaným vodním mlýnem a metropole Kos ukrývá romantický přístav s johanitskou pevností.

Nejlepší pobyt na Kosu

Vydejte se na pohodovou dovolenou plnou krásných pláží a zajímavostí na řecký ostrov Kos. Pokud chcete nejlepší cenu ubytování do letovisek jako LambiMarmari či Tigaki, podívejte se na nabídky last minute Kos. Nebo se inspirujte v dalších zájezdech do Řecka na Krétu, Rhodos, Zakynthos, Korfu nebo Samos.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kos