Aqua Dream

Lokalita: Turecko Egejská riviéra - Marmaris Aqua Dream
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Vodní svět Aqua Dream

Akvapark Aqua Dream v letovisku Marmaris nadchne celou rodinu. Ve víru vodní zábavy tady vydržíte celý den. Z vrcholu tobogánové věže se vám navíc naskytne nádherný výhled na četné ostrovy ve zdejším zálivu. A dolů se pak můžete vydat po ďábelsky rychlé skluzavce Kamikaze!

Pobřeží Středozemního moře vzdálené (vzdušnou čarou) asi 400 metrů, okraj historického centra zhruba 30 minut pěší chůzí a hned vedle silnice i osvěžující přímořské lesíky – výtečná poloha předurčuje vodní park Aqua Dream ke snadné dostupnosti autem i pěšky.

Akvapark Aqua Dream a jeho vybavení

Historie vodního světa Aqua Dream se začala psát v roce 2006. V současnosti nabízí na ploše 44 tisíc metrů čtverečních nepřeberné množství atrakcí pro malé návštěvníky i milovníky adrenalinu. Relaxaci si dopřejete na opalovacích terasách se slunečníky a lehátky.

K největším tahákům akvaparku Aqua Dream patří dlouhé tobogány, rozmanité klouzačky, umělé vlnobití a dětské interaktivní herní centrum Aqua Tower. Nechybí dozor plavčíků a služba první pomoci, bohaté možnosti občerstvení, rozsáhlé animační programy, šatny, sprchy, trezory a parkoviště.

Podobné zajímavosti, zajímavá místa a atrakce - Egejská riviéra - Marmaris