×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Arabské emiráty
  2. Arabské emiráty
  3. Místa
  4. Dubai Parks & Resorts

Dubai Parks & Resorts

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Dubai Parks & Resorts
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Dubai Parks & Resorts rovná se zábava, úžasné atrakce a nevšední zážitky

Jedinečný koncept několika tematických parků včetně vodního na jednom místě Dubai Parks & Resorts vytváří největší zábavní areál Blízkého východu. Samozřejmostí jsou zde nejmodernější technologie, hry na bázi virtuální reality, supermoderní horské dráhy a dalších více než 100 unikátních atrakcí. V každém parku najdete řadu vynikajících restaurací a obchodů, z kterých nikdo nemůže odejít s prázdnou taškou.

Dubai Parks & Resorts přivítal první návštěvníky 18. prosince 2016. Rozprostírá se na ploše 232 hektarů u silnice šejka Zayeda (dálnice E11) na jihozápadním okraji Dubaje. Nedaleko odsud roste umělý palmový ostrov Palm Jebel Ali, do městského centra s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa to je téměř 50 kilometrů.

Šestice magických parků v Dubai Parks & Resorts

Riverland Dubai, vstupní brána do Dubai Parks & Resorts, umožňuje bez vstupenky navštívit mnoho atrakcí, obchodů a restaurací. Mezi kvartetem tematických zón a umělou řekou potkáte žongléry, akrobaty či hudebníky a pod širým nebem si vychutnáte zajímavé koncerty a festivaly. Zřejmě nejpopulárnější část v Dubai Parks & Resorts představuje zábavní park Motiongate Dubai, který vám ukáže říši filmu od klasiky až po nejoblíbenější animáky 21. století. Světem stříbrného plátna žije i Bollywood Parks Dubai, první park svého druhu na světě. V jednotlivých zónách se ocitnete v prostředí inspirovaném nejznámějšími bollywoodskými filmy.

Legoland park ukrývá desítky atrakcí zejména pro nejmenší děti, návštěvníky každého věku nadchne Miniland s kostičkovým panoramatem Dubaje i s nejslavnějšími památkami arabského světa. Vodní svět Legoland Water Park nabízí 2 desítky skluzavek a tobogánů, Lego rafty i safari. Obří lunapark Six Flags Dubai má otevřít své brány v průběhu roku 2019.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje