Dubai Parks & Resorts

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Dubai Parks & Resorts
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Dubai Parks & Resorts rovná se zábava, úžasné atrakce a nevšední zážitky

Jedinečný koncept několika tematických parků včetně vodního na jednom místě Dubai Parks & Resorts vytváří největší zábavní areál Blízkého východu. Samozřejmostí jsou zde nejmodernější technologie, hry na bázi virtuální reality, supermoderní horské dráhy a dalších více než 100 unikátních atrakcí. V každém parku najdete řadu vynikajících restaurací a obchodů, z kterých nikdo nemůže odejít s prázdnou taškou.

Dubai Parks & Resorts přivítal první návštěvníky 18. prosince 2016. Rozprostírá se na ploše 232 hektarů u silnice šejka Zayeda (dálnice E11) na jihozápadním okraji Dubaje. Nedaleko odsud roste umělý palmový ostrov Palm Jebel Ali, do městského centra s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa to je téměř 50 kilometrů.

Šestice magických parků v Dubai Parks & Resorts

Riverland Dubai, vstupní brána do Dubai Parks & Resorts, umožňuje bez vstupenky navštívit mnoho atrakcí, obchodů a restaurací. Mezi kvartetem tematických zón a umělou řekou potkáte žongléry, akrobaty či hudebníky a pod širým nebem si vychutnáte zajímavé koncerty a festivaly. Zřejmě nejpopulárnější část v Dubai Parks & Resorts představuje zábavní park Motiongate Dubai, který vám ukáže říši filmu od klasiky až po nejoblíbenější animáky 21. století. Světem stříbrného plátna žije i Bollywood Parks Dubai, první park svého druhu na světě. V jednotlivých zónách se ocitnete v prostředí inspirovaném nejznámějšími bollywoodskými filmy.

Legoland park ukrývá desítky atrakcí zejména pro nejmenší děti, návštěvníky každého věku nadchne Miniland s kostičkovým panoramatem Dubaje i s nejslavnějšími památkami arabského světa. Vodní svět Legoland Water Park nabízí 2 desítky skluzavek a tobogánů, Lego rafty i safari.

Od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 se v Dubaji koná světová výstava Expo 2020, na kterou s námi můžete získat vstupenku zdarma.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím