Ferrari World Abú Dhabi

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Ferrari World Abú Dhabi
Typ: Technická zajímavost

Náš názor

Ferrari World Abú Dhabi, svět krásy a rychlosti

K největším magnetům metropole SAE patří Ferrari World Abú Dhabi, moderní zábavní park ve stylu formule 1. Pyšní se největší montovanou konstrukcí na světě, nejrychlejší horskou dráhou a řadou ocenění v kategoriích volnočasových aktivit.

Ferrari World Abú Dhabi se nachází na okraji hlavního města Spojených arabských emirátů na umělém ostrově Yas. Ke zdejšímu mezinárodnímu letišti, oddělenému dálnicí do Dubaje, to odsud jsou necelé 4 kilometry. Centrum metropole s bulvárem Abú Dhabi Corniche a s Velkou mešitou šejka Zayeda leží zhruba 30 kilometrů daleko.

Vyzkoušejte si řízení formule 1

Na rozloze 7 fotbalových hřišť zábavního parku Ferrari World Abú Dhabi najdete celou řadu atrakcí. Největší zájem přitahuje horská dráha Formula Rossa. Její vozy podobající se formuli Ferrari dosahují ďábelské rychlosti až 250 kilometrů za hodinu.

Za vyzkoušení stojí i horské dráhy Turbo Track či Flying Aces s nejvyšší neobrácenou smyčkou na světě, motokárová aréna Karting Academy a množství simulátorů (Scuderia Challenge, Driving with the Champion atd.). Na areál Ferrari World Abú Dhabi navazuje závodní okruh Yas Marina, obchodní galerie Yas Mall, akvapark Yas Water World a filmový svět Warner Bros World Abu Dhabi.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím