Golf v Arabských emirátech

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Golf v Arabských emirátech
Typ: Golfové hřiště

Náš názor

Golf v Arabských emirátech má zelenou

Na milovníky zeleného pažitu čeká ve Spojených arabských emirátech nepřeberné množství golfových hřišť nejvyšší kvality. Navzdory všudypřítomnému písku a krátké tradici se už země dokázala zabydlet mezi nejvyhlášenějšími golfovými destinacemi světa.

Al Hamra Championship Course

Golfové hřiště Al Hamra Championship Course je ploché, fairwaye jsou široké a trochu tvrdší. Zaujme hráče, jejichž herní dovednosti ještě nedosahují úrovně pro hru na mistrovských hřištích v Dubaji nebo Abú Dhabi, ale chtějí okusit pocit luxusu v exotické lokalitě.

Arabian Ranches Golf Course

Nejdelší dubajské hřiště Arabian Ranches Golf Course zahájilo provoz v roce 2004. Základní rys klasického pouštního hřiště bez vodních překážek s původními křovinami a bezchybnou trávou na fairwayích a greenech tvoří obrovské klikaté bunkry.

Dubai Creek Golf Club

Dokonale zastřižené fairwaye hřiště Dubai Creek Golf Club jsou zvlněné, označené náspy, datlovníky a palmami či vodními překážkami. Společně se zátokou na posledních čtyřech jamkách se vyjímá několik umělých jezer zvyšujících jeho krásu a obtížnost.

Emirates Golf Club

Areál Emirates Golf Club, oáza zeleně a číslo „1“ na European PGA Tour, se nachází nedaleko Palm Jumeirah. Zahrnuje podnětná, férová hřiště Faldo Course a Majlis Course hratelná pro víkendové hráče i profesionály. Faldo Course funguje od roku 1995 podle návrhu Jeremy Perna a Karla Littena. O 11 let později prošlo vylepšením v režii Nicka Falda. Velké greeny chrání 14 jezer a mnoho bunkrů.

Four Season Al Badia Golf

Pěstěné hřiště Four Season Al Badia Golf navrhnul proslulý golfový architekt Robert Trent Jones II. roku 2007. Nabízí nádheru a kouzlo arabské pouštní oázy s 11 jezery a četnými vodopády na pozadí velkolepého panorama Dubaje.

Jumeriah Golf Estates

Oheň, vzduch, země a voda – tyto 4 elementy inspirovaly tvůrce úžasného komplexu Jumeriah Golf Estates. Zdejším hřištím věnovali skutečně hodně pozornosti, proto nejsou jako žádná jiná na Středním východě. Navíc využívají nejnovější technologie dodržující aktuální ekologické standardy.

The Els Club

Pouštní golfové hřiště v klasickém stylu The Els Club se golfistům otevřelo v dubnu 2008. Podařilo se do něj zakomponovat jedinečnost pouštního prostředí, ostatně rozkládá se na zvlněných svazích porostlých původní vegetací.

The Montgomerie Golf Course

Hřiště The Montgomerie Golf Course se v poslední době mění v jednu z nejluxusnějších a nejžádanějších golfových destinací na Blízkém východě. Klíč k jeho úspěchu tvoří prominentní poloha v srdci nejexkluzivnější dubajské čtvrtě Emirates Hills.

Tower Links Golf Club

Náročnost hřiště Tower Links Golf Club způsobují užší fairwaye, členitost, vlnitý terén či jamky, kde je třeba první ranou překonat křoviny mezi odpalištěm a fairwayí. Areál s novým druhem trávy se pyšní jedinečným umístěním kolem mangrovníkové rezervace.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím