Legoland Water Park

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Legoland Water Park
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Legoland Water Park, zábava nejen ve vodě

Parádní vodní radovánky v Dubaji zažijete v akvaparku Legoland Water Park, který patří mezi nejnovější a nejmodernější zařízení svého druhu ve Spojených arabských emirátech. Zaměřuje se především na rodiny s dětmi ve věku od 2 do 12 let.

Vodní svět Legoland Water Park tvoří součást komplexu Dubai Parks & Resorts, který vyrostl na jihozápadní periferii Dubaje. Poblíž něj se nachází mezinárodní letiště Al-Maktúma a dosud budovaný umělý ostrov Palm Jebel Ali. S městem ho spojuje silnice šejka Zayeda (dálnice E11), po které se za takřka 50 kilometrů dostanete až pod nejvyšší budovu světa Burj Khalifa.

Akvapark Legoland Water Park a jeho lákadla

Legoland Water Park nabízí 2 desítky pestrobarevných skluzavek a tobogánů, ale také velký bazén s umělým vlnobitím. V zóně zvané Build-A-Raft-River si můžete vytvořit vlastní raft, vodní areál DUPLO zahrnuje atrakce včetně vodotrysků a klouzaček pro nejmenší ratolesti.

Součástí akvaparku Legoland Water Park jsou i 2 restaurace, opalovací terasy s lehátky a slunečníky, rozsáhlé sociální zázemí a prodejna se suvenýry. To vše samozřejmě v designu nejslavnější stavebnice světa.

Od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 se v Dubaji koná světová výstava Expo 2020, na kterou s námi můžete získat vstupenku zdarma.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím