1. Fischer.cz
  2. Bulharsko

Všechny destinace - Bulharsko

Podrobné informace

  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1BGN/13,818CZK

* průměrné teploty

Příjemná dovolená v Bulharsku

Bulharská přímořská letoviska jsou oblíbeným cílem turistů již řadu let. Nejen kvůli moři nebo krásným horám, ale zejména pro příjemnou atmosféru a v neposlední řadě také díky příznivým cenám si Češi užívají skvělou leteckou dovolenou v Bulharsku čím dál častěji. 

Letoviska jako Zlaté Písky či Slunečné pobřeží jsou prakticky synonymem skvělého oddechu na dlouhých písečných plážích. Samozřejmost už znamenají i služby na patřičné úrovni a ohromné množství rozmanité zábavy, která k dovolené v Bulharsku zkrátka patří.

Dovolená v Bulharsku

Zájezd do Bulharska ve znamení pláží, památek a bulharských specialit

Toužíte-li po poznávání, během dovolené v Bulharsku můžete vidět historické památky a zajímavá místa. Udělejte si výlet například do Kamenného lesa, k deltě krásné říčky Ropotamo nebo navštivte starobylé chrámy v horách v čele s Bačkovským (UNESCO).

Proslulost zdobí též bulharskou kuchyni a pohostinnost místních obyvatel. Na prázdninách v Bulharsku si zdejší pohodovou atmosféru, zlatavé pláže a zábavu vychutnáte všemi vašimi smysly.

Nejlepší dovolená v Bulharsku nemusí být drahá

Vydejte se do Bulharska letecky s veškerým pohodlím a užijte si pohodovou dovolenou za skvělou cenu. Dvě desítky bulharských rekreačních středisek nabízejí širokou paletu moderních, kvalitně zařízených hotelů a četné aktivity pro malé i velké. V aktuálním přehledu zájezdů do Bulharska můžete vybírat leteckou dovolenou v oblasti Varny a kolem Burgasu. Chcete-li pořídit dovolenou v Bulharsku levně, podívejte se na nabídky Last minute Bulharsko.

Tipy na nejlepší dovolenou v Bulharsku

All inclusive | First minute | Last minute | FAQ

Inspirace před zájezdem do Bulharska na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Bulharsko