Dinopark Funtana

Lokalita: Chorvatsko Istrie Dinopark Funtana
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Dinopark Funtana, zábavná výprava do druhohor

Dinopark Funtana se rozkládá v lesíku u letoviska stejného jména a pro vaše děti bude jeho návštěva doslova procházkou rajskou zahradou. Skládá se ze tří částí: největší z nich zahrnuje modely pravěkých ještěrů rozmístěné ve volném terénu, ve druhé se nachází lunapark a třetí se ukrývá v kryté aréně.

Dinopark Funtana najdete mezi rekreačními středisky Poreč a Vršar blízko západního pobřeží Istrie. Dobře se k němu dostanete po hlavní silnici D75 (vede přímo kolem něj), při využití dálnice A9 využijte sjezd č. 6. Z Umagu to sem je asi 40 kilometrů, z Puly ještě o 13 kilometrů více.

Vítejte v Jurském parku

Tematický Dinopark u Funtany funguje od roku 2009 a za dobu své existence již pobavil tisíce návštěvníků. Otevřený je od poloviny dubna do konce září a uvidíte v něm množství dinosaurů v životní velikosti, řadu z nich částečně pohyblivých. Těšit se můžete na děsivého tyranosaura, zuřivého spinosaura, mocného mosasaura, vychytralého velociraptora, obrněného ankylosaura, ploutvonohého plesiosaura i na létavé pterodaktyly.

V lunaparku se vaše děti pobaví na horské dráze, kolejovém vláčku, lanové dráze, ruském kole a dalších kolotočích. Čekají však na ně i trampolíny, lovecká chata, jurský kaňon, pirátský škuner, střelnice lučištníků, minizoo, kino a samozřejmě dětské hřiště. Show arena, na kterou navazuje restaurace Margarita, uvádí pravidelné cirkusové programy a motorkářské vystoupení „létajících ďáblů“.

  • Neváhejte tedy a navštivte Dinopark Funtana na Istrii.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím