Jungle Aqua Park

Lokalita: Egypt Egypt - Hurghada Jungle Aqua Park
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Jungle Aqua Park, zábava pro celou rodinu

Pokud patříte mezi příznivce vodní zábavy, nenechte si ujít Jungle Aqua Park, nejrozsáhlejší vodní svět v Egyptě. Zahrnuje 35 rozmanitých klouzaček, 14 venkovních bazénů, několik barů a restaurací, odpočinkové plochy a potřebné zázemí. Parádně se tady vydovádí každý, obzvláště rodiny s dětmi.

Jungle Aqua Park byl vybudován v jižní části Hurghady, zhruba 15 kilometrů od mezinárodního letiště. Ke břehům Rudého moře to je odsud asi 2 500 metrů. Přímo podél areálu vede rychlostní silnice spojující letovisko se severem země a dalšími rekreačními centry na jihu (Safaga, Marsa Alam).

Co všechno zažijete v Jungle Parku? Rychlou jízdu i velké vlny

K největším lákadlům akvaparku Jungle patří desítky metrů dlouhé a vysoké skluzavky jako Twister, Tsunami, Family Slide či Turbo Lance, bazén s umělým vlnobitím a kilometr dlouhá líná řeka. Na nejmenší návštěvníky čeká 18 atrakcí v „Kids Area“, zaplavat si můžete ve dvou velkých bazénech.

Aquapark Jungle otevírá své brány dennodenně. V ceně vstupenky jsou lehátka, slunečníky, pizza a kolový nápoj. Osušky a trezor na cennosti si můžete zapůjčit na kauci. Součástí komplexu jsou parkoviště a navazuje na něj velká nákupní galerie Senzo Mall s obchody, restauracemi a rozlehlouh dětskou zónou.

  • Neváhejte tedy a navštivte Jungle Aqua Park v dosahu Hurghady.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím