Makadi Bay Water World

Lokalita: Egypt Egypt - Hurghada Makadi Bay Water World
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Makadi Bay Water World, vodní hrátky na všechny způsoby

Příjemný a rozsáhlý vodní park Makadi Bay Water World nabízí během dovolené v Egyptě atraktivní alternativu k trávení volného času na pláži. Je rozmanitý a umožní vám z pohodlí lehátka na odpočinkové ploše sledovat při dovádění vaše děti.

Makadi Bay Water World byl vybudován na polovině cesty mezi rekreačními středisky HurghadaSafaga. Leží asi 3 kilometry (vzdušnou čarou) od pobřeží Rudého moře, kousek za první linií hotelů v zátoce Makadi. Nedaleko od něj vede rychlostní silnice mířící na jih až do letoviska Marsa Alam.

Nejlepší atrakce vodního parku v Makadi si vás podmaní

Akvapark Makadi Bay Water World zahájil svůj provoz roku 2011 na ploše necelých 4 hektarů. Má několik částí, aby si každá věková skupina užila tu nejlepší zábavu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský vodní park s klouzačkami, bazénky, vodními chrlítky, prolézačkami a dalšími atrakcemi. Milovníci adrenalinu si oblíbí vysoké a dlouhé tobogány, looping či tunelové skluzavky. Celá rodina si užije na líné řece, pod vodopády a v osvěžovacích bazénech.

Nechybí šatny, toalety, úschovna cenností, tropický snack bar, bazénový bar a několik restaurací. Na park Makadi Bay Water World navazuje golfové hřiště Madinat Makadi Golf Resort.

  • Neváhejte tedy a navštivte Makadi Bay Water World v dosahu Hurghady.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím