Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • /

* průměrné teploty

Exotická dovolená Curaçao, koktejl kultury, zábavy a božských pláží

Objevte azurové vody jižního Karibiku, které inspirovaly nejen stejnojmenný exotický likér. Curaçao se nachází severně od Venezuely a se sousedními ostrovy Arubou a Bonaire společně tvoří Závětrné Antily.

Na Curaçau najdete ideální propojení moderního městského stylu života s pomalu plynoucím časem na exotickém venkově. Záleží jen na vás, kdy se rozhodnete Curaçao navštívit, počasí je perfektní celoročně.

Curaçao – dovolená v exotice plná lákadel

Ať už se budete toulat po ikonickém Willemstadu, pulsující pláži Mambo Beach nebo se miniponorkou vydáte za dobrodružstvím pod vodní hladinu, čekají vás fascinující a nezapomenutelné zážitky. Zajímavá místa na Curaçau vás skvěle zabaví každý den.

Nechte se unést přírodou v národním parku Christoffel, lahůdkami kreolské gastronomie i bělostnými plážemi vyvolávajícími představy o pozemském ráji. Navštivte muzeum otrokářství Kurá Hulanda, prohlédněte si ostrovní umění v galeriích jako Alma Blou, užijte si kulturní akce a festivaly.

Zájezdy Curaçao za rozumnou cenu

Hledáte-li ubytování na Curaçau, podívejte se na naši nabídku exotické dovolené all inclusive u Karibského moře. Čekají vás prázdniny plné slunce, odpočinku a neopakovatelných zážitků.

Zobrazit podrobné informace