Nejkrásnější pláže Curaçaa

Curaçao se pyšní desítkami úchvatných pláží. Najdete mezi nimi panenské, téměř opuštěné pláže i ty ryze turistické s kulisami luxusních plážových barů a moderních hotelů. Pokud hledáte pláž, kam míří většina návštěvníků ostrova za zábavou, ideálními cíli pro vás jsou Jan Thiel Beach nebo Mambo Beach.
Pláž Grote Knip na Curaçau.
Toužíte-li si z dovolené na Curaçau přivést nejkrásnější fotografie z dech beroucích karibských pláží, vydejte se na Grote Knip, Cas Abao, Playa Jeremi nebo Porto Mari. Skvělou příležitostí, jak strávit den na pláži ve společnosti místních, je návštěva pláží Santa Cruz, Playa Piskado, Daaibooi Bay či Director's Bay. Uvidíte na nich, že si plážových radovánek umí užívat i ostrované.

Curaçao – nejlepší pláže

Pláž Jan Thiel Beach

Jedna z nejnavštěvovanějších pláží Curaçaa nabízí opalování pod žhavým sluncem, perfektní koupání v azurovém moři, plážové i vodní sporty. Na Jan Thiel Beach nechybí gurmánské restaurace, bary, nákupy a zábava od brzkých do pozdních ranních hodin.

Pláž Cas Abao Beach

Na pláži Cas Abao se můžete plně oddat relaxaci v průzračných tyrkysových vodách Karibiku a odpočinku na široké pláži s jemným bílým pískem. Kýžený stín poskytují vzrostlé palmy a typické palmové přístřešky.
Cas Abao, jedna z nejkrásnějších pláží Curaçaa, je jako stvořená pro relaxaci pod palmami.
Na překrásné přírodní pláži Cas Abao nechybí veškerý komfort plážových služeb jako restaurace, bary a centrum vodních sportů. Pláž nadchne každého návštěvníka včetně těch nejmenších. Obzvlášť si tu užijí milovníci šnorchlování a potápění, kteří mohou v okolí útesu pozorovat pestrobarevné podmořské představení stovek druhů unikátních ryb a živočichů.

Pláž Playa Jeremi

Téměř opuštěná pláž Playa Jeremi by měla být povinnou zastávkou každé romantické duše. Malebná zátoka s úzkým pruhem bílého písku a křišťálově čistou vodou sice nedisponuje plážovým vybavením, zato se vám na tomto kouzelném místě naskytne snad nejkrásnější pohled na západ slunce.
Pláž Playa Jeremi okouzlí nejen zamilované.

Pláž Playa Piskado/Playa Grandi

Pláž rybářům a příznivcům objevování podmořského světa zaslíbená. Pokud se budete chtít podívat pod hladinu, počítejte se skalnatým podložím, o to víc se ale můžete těšit na perfektní viditelnost. O víkendech se na Playa Piskado/Playa Grandi můžete občerstvit v příjemném snack baru. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, zdejší scenérie jsou dech beroucí.

Pláž Daaibooi

Menší tropická pláž v malebném zálivu kousek za městem. Kromě prohřátého bílého písku a azurového moře tu najdete kouzelnou rybářskou zátoku, malý snack bar a několik palmových přístřešků. Z pláže vede stezka, po které se můžete vypravit na hprocházku ostrovní krajinou.
Tyrkysové vody u pláže Daaibooi svádí ke koupání.