Caneva World

Lokalita: Itálie Lago di Garda Caneva World
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Caneva World, akvapark a zábavní svět v jednom

Rozsáhlý zábavní areál Caneva World se skládá ze čtyř hlavních částí, z akvaparku Aquaparadise, z filmového Movielandu, z modelu středověkého hradu a z restaurace Rock Star. Nudu tady rozhodně nepoznáte.

Tematický park Caneva World funguje od roku 2002. Rozkládá se na jihovýchodním okraji Lago di Garda, mezi městečky Lazise a Peschiera del Garda. Vybudován byl přímo mezi břehy jezera a hlavní silnicí, která jezero lemuje po celém obvodu. Komplex nemůžete minout, jeho součástí je i velkokapacitní parkoviště. Blízko stojí další zábavní park Gardaland.

Vítejte ve světě filmu a vodní zábavy

Movielandu, inspirovaném slavnými hollywoodskými trháky, si můžete užít atrakce jako strašidelný palác (Horror House), výlet do světa Tomb Raider či zběsilou jízdu náklaďákem (Magma). Nechybí špičkový simulátor ponorky U-571, Rambo show, virtuální realita Policejní Akademie, ani 5D kino Terminátor. Atmosféru dokreslují repliky filmových rekvizit jako automobil ze seriálu Knight Rider.

K největším tahákům vodního světa Aquaparadise patří tobogán s volným pádem Stukas Boom, obří klouzačka ze sopky Kamika nebo skluzavka Water Jump s unikátním dopadem do vody. Menší děti si užijí v zátoce s bílou písečnou pláží a v bazénu s pirátskou plachetnicí. Samozřejmostí je plavecký bazén, líná řeka, umělé vlnobití a rozlehlé relaxační plochy.

Ve středověkém hradu se nachází dobová krčma a váš oběd tam budou doprovázet vystoupení historicky stylizovaných umělců. V létě se v Caneva Worldu pořádají celonoční diskotéky.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím