×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

  1. Itálie
  2. Lago di Garda
  3. Místa
  4. Gardaland

Gardaland

Lokalita: Itálie Lago di Garda Gardaland
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Zábavní park Gardaland

Jeden z nejstarších, největších, nejoblíbenějších a nejlepších zábavních parků Evropy, to je Gardaland. Jeho siluetu plnou horských drah a jiných atrakcí nemůžete při cestě kolem jezera minout. Součástí komplexu je obří lunapark, mořské akvárium, několik gastronomických zařízení a rozmanitý program zahrnující vystoupení či noční party.

Gardaland se rozkládá mezi obcemi Castelnuovo del Garda, Pacengo a letoviskem Peschiera del Garda u jihovýchodního břehu Gardského jezera. Hlavní silnice podél pobřeží ho rozděluje na dvě části: akvárium a parkovací plochy na východě a vlastní park na západě. Nedaleko od něj se nachází i další zábavní areál Canevaworld, půvabné Sirmione i město milenců Verona jsou odsud asi 30 kilometrů daleko.

Co všechno ukrývá Gardaland

Italský zábavní park Gardaland byl otevřen 19. července 1975 a dnes zabírá plochu necelého půl kilometru čtverečního (včetně parkovišť). V roce 1984 přesáhla jeho roční návštěvnost milión hostů, v současnosti to jsou více jak 3 milióny.

Největšími magnety Gardalandu jsou horské dráhy Blue Tornado, Raptor a Mammut. Modré Tornádo má délku 765 metrů, výšku přes 30 metrů a vozíky po něm sviští rychlostí až 80 kilometrů za hodinu. Ještě delší a rychlejší je Raptor, kde jízda startuje v podzemí. Přes kilometr dlouhého Mamuta si oblíbí celá rodina.

Velkolepá podzemní atrakce I corsari (Piráti) nabízí průjezd bukanýrskými scénami, v Jungle Rapids (Peřeje v džungli) si užijete plavbu člunem po velmi silném vodním proudu. Populární jsou také divadlo a 4D kino s bohatým programem, adrenalinové Space Vertigo nebo dětská říše Peter Pan. Návštěvníky po parku vozí jednokolejová visutá dráha.

Hlavní otevírací doba Gardalandu je od poloviny dubna do konce září, záleží však na jednotlivých provozech a také na svátcích jako Vánoce.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje