Gondolania

Lokalita: Katar Katar Gondolania
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Zábavní park Gondolania

Chcete-li si v Dauhá odpočinout od celodenního sluníčka a zároveň se spolu s vašimi dětmi pobavit, zajděte do zábavního parku Gondolania. Jedná se v podstatě o rozsáhlou matějskou pouť schovanou pod střechou. Připravte se ovšem na řadu nečekaných zážitků.

Krytý zábavní park Gondolania se ukrývá v obchodní galerii Villaggio Mall uprostřed rozsáhlého odpočinkového parku Aspire. Je to na západním předměstí Dauhá a dostanete se sem po bulváru Al Waab vedoucím z okraje městského centra. Samozřejmě, že k areálu jezdí též metro (zlatá linka, stanice Villaggio).

Gondolania a její zázraky

Slavnostní otevření komplexu, zabírajícího 22 tisíc metrů čtverečních, trvalo 3 dny a uskutečnilo se v dubnu 2011. K jedné z největších atrakcí, které můžete v Gondolanii vyzkoušet, se řadí plavba lodí v kulisách benátských kanálů. I v ostatních částech areálu vše hraje barvami, okázalostí a originalitou zpracování – přestože naprostou většinu zdejších atrakcí jste už asi někde jinde viděli.

Součást Gondolanie tvoří i jedno ze dvou ledových kluzišť v Kataru, bowlingové centrum a horská dráha. Ke svezení láká také klasické ruské kolo, autodrom, horská dráha, strašidelný zámek a řada dalších kolotočů. Nechybí 4D kino, dinopark, motokáry, kulečníková herna, videohry ani lasergame zóna.

  • Neváhejte tedy a navštivte Gondolanii v Kataru.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím