Watermania Fasouri

Lokalita: Kypr Kypr Watermania Fasouri
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Watermania Fasouri, voda, klouzačky a další zábava

Za skutečný ráj vodních dobrodružství pro malé i velké lze považovat Fasouri Watermania WaterparkLimassolu. Jedná se o největší akvapark na Kypru, v roce 2007 dokonce zařazený mezi nejlepší v celé Evropě.

Watermania Fasouri se rozkládá západně od obří nákupní galerie My Mall a obchodního přístavu v druhém největším kyperském městě Limassolu. Lze sem snadno dojet po dálnici A6 i z dalších letovisek jako Larnaca či Pafos. Spolu s WaterWorldem Ayia Napa a Afrodite Waterparkem tvoří trojici vodních světů na Kypru.

Vstupte do chrámu vodní zábavy Fasouri

K chloubám vodního světa Watermania Fasouri, zabírajícího plochu několika hektarů, patří líná řeka dlouhá plných 400 metrů a obří bazén s umělým vlnobitím, před lety nejrozsáhlejší na světě.

K dalším atrakcím Watermania Fasouri náleží vodní horolezecká stěna, zábavná Tarzanova stezka, vodní lanový park nebo vodní trychtýř Probowl. Milovníci rychlé, adrenalinové jízdy si užijí na tobogánech Kamikaze, AquaTube či na Black Hole (délka 120 metrů). K dispozici je však též celá řada rozmanitých klouzaček, dětské brouzdaliště, vodní hrad atd.

  • Neváhejte tedy a navštivte Watermania Fasouri na Kypru.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím