Splash & Fun Water Park

Lokalita: Malta Malta Splash & Fun Water Park
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Splash & Fun Water Park, vodní park plný zábavy

Až během dovolené na Maltě zatoužíte po rozmanité zábavě ve víru vodních atrakcí, určitě navštivte Splash & Fun Water Park. Jeho specialitou je slaná voda ve všech bazénech a dalších zařízeních. Spolu se sousedním Mediterraneo Marine Park je součástí komplexu Marineland, kam platí kombinovaná vstupenka pro oba parky.

Splash & Fun Water Park se nachází mezi obcemi Pembroke a Qawra na severu Malty, kde ho od Středozemního moře odděluje pouze pobřežní komunikace. Díky hlavní silnici č. 1 je sem rychlé spojení z metropole Valletty i z letovisek St. Julian´s, Bugibba nebo Mellieha.

Skočte si jako Kamikaze do Černé díry

Splash & Fun Water Park se pyšní velkým množstvím klouzaček, tobogánů (především dvojice Kamikaze a Černá díra stojí za vyzkoušení) a také jinými atrakcemi. Nechybí líná řeka a ohromný bazén s umělým vlnobitím. Odvážlivci mohou vyzkoušet skokanské můstky, nejmenší návštěvníci si užijí v dětském brouzdališti.

Den v parku Splash & Fun Water si můžete užít také během lekcí rozličných vodních sportů, které jsou součástí průběžného animačního programu. Pro odpočinek jsou jako stvořené velké opalovací zóny, k dispozici jsou též toalety, šatny, převlékárny, sprchy, restaurace a obchůdek se suvenýry.

  • Neváhejte tedy a navštivte Splash & Fun Water Park na Maltě.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím