Nejkrásnější pláže Panamy

Pobřeží Panamy je dlouhé 2 490 kilometrů a nabízí kilometry písčitých pláží na tichomořském pobřeží a menší pláže na ostrovech při obou pobřežích Panamy (Perlové ostrovy, ostrovy San Blas a ostrovy Bocas del Toro).

V blízkosti hlavního města (cca 15 minut jízdy) se nachází pláž Playa Bonita, která navazuje na Panamský průplav. Z hlavního města existuje i lodní spojení na Perlové ostrovy, včetně nejznámějšího ostrova Contadora. Další z oblíbených pláží tichomořského pobřeží jsou pláže Coronado, za „panamskou riviéru“ se považují pláže Farallon a Playa Blanca.

Pokud dáváte přednost malým plážím Karibského pobřeží a chcete poznávat bohatý podmořský život, existuje letecké spojení z města Panamy z letiště Albrook na ostrovy San Blas a Bocas del Toro.

Pláž Punta Chame Bay

Tato pláž se nachází na poloostrově Punta Chame. Naleznete zde 35 km krásných písečných pláží, které nejsou přeplněné. Jižní strana pobřeží je větrná, a proto jsou zde ideální podmínky pro extrémní vodní sporty jako je kiteboarding a windsurfing.

panama-Brehy-Panamy-voni-romantikou-a-pohodou.jpg

Playa Blanca de Portobelo

Jen 20 minut plavby lodí z Portobela a ocitnete se na pláži s bílým pískem, která je obklopena divokou přírodou. Jelikož se na pláž nedá dostat jinak než lodí, zažijete zde opravdový božský klid.

Pláž Cayo Slipper

Zřejmě nejnavštěvovanější pláž v Panamě. Pláže s běloskvoucím pískem jsou zde lemovány kokosovými palmami a v průzračném moři je ráj pro milovníky šnorchlování a potápění.