×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

  1. Španělsko
  2. Andalusie - Costa del Sol
  3. Místa
  4. Golf v Andalusii

Golf v Andalusii

Lokalita: Španělsko Andalusie - Costa del Sol Golf v Andalusii
Typ: Sportoviště

Zahrajte si golf v Andalusii

Máte rádi golf a hledáte oblast jako stvořenou pro milovníky tohoto sportu? V Andalusii naleznete zhruba 85 golfových hřišť na profesionální úrovni. Na své si ovšem přijdou i ti méně zkušení.

Za počátek španělského golfového boomu se považuje věhlasný Aloha Golf Club. Přírodní hřiště s rozmanitou vegetací, umístěné v centru španělského golfu Nueva Andalucia, bylo zprovozněno roku 1975. Nenajdete na něm dvě stejné jamky.

Další golfové kluby v Andalusii

Vybíráme více jak tucet zajímavých hřišť, která by vás mohla zaujmout během dovolené na jihu Španělska.

Atalaya, Los Olivos a Rio Real

Atalaya Golf & Country Club – dvě 18jamková hřiště, sice bez zvláštních terénních nerovností, zato s mnoha bunkery, širokými fairwayemi a náročnými greeny.

Club de Golf Cabopino – moderní, krásné a krátké hřiště s úžasným výhledem na moře, výzva pro začínající hráče využívající všechny hole v bagu.

Club de Golf de Mijas Los Lagos – hřiště navrhl Robert Trent Jones. Vyžaduje koncentraci a přesnost hlavně kvůli překážkám. Má široké fairwaye a jen několik stromů, zato řadu bunkerů a 9 jezer.

Los Olivos – typické pro něj je množství olivovníků a nižší počet vodních překážek, greeny jsou menší, zvlněné a vyvýšené, fairwaye úzké a lemované stromy.

El Paraiso Golf Club – kamkoli se na tomto hřišti od Garyho Playera podíváte, vždy budete mít úžasný výhled na Středozemní moře či na hory kolem.

Estepona Golf Course – využívá přírodního terénu, pohoří Sierra Bermeja na pozadí a výhledu na moře skoro ze všech jamek. Leží jen míli od Estepony a v roce 1989 ho navrhl José Luiz López.

Finca El Cortensin – s téměř 7 kilometry patří k nejdelším hřištím, z hlediska obtížnosti se řadí k průměrným.

Golf Rio Real – řeka Rio Real, které hřiště vděčí za jméno, ho kříží několikrát. Za jeho koncepcí stojí Javier Aranou. Veřejnosti se otevřelo v roce 1965 asi 3 kilohmetry od centra Marbelly.

Duquesa, Quinta a Lauro

La Cala Resort – jeden z největších a nejexkluzivnějších golfových resortů v jižní Evropě, nabízí tři velmi odlišná hřiště.

La Duquesa Golf – zábavné hřiště od Roberta Trenta Jonese, kde si užijete hru i překrásný výhled na hory a moře. Z některých odpališť můžete vidět dokonce až na africký kontinent!

La Quinta – přináší nádherné výhledy na hory a pobřeží v okolí Marbelly. Skládá se ze tří kombinovatelných hřišť, a byť se to možná nezdá, patří k těm nejnáročnějším.

Lauro Golf Club – parkovní ploché hřiště poskytující nádherný výhled přes zátoku a hory. Je technické, avšak nijak výjimečně těžké.

Naranjos, Santa Clara a San Roque

Los Arqueros Golf & Country Club – jeho architekt Severiano Ballesteros o něm říká, že si ho užije každý. Hřiště v horách Sierra de Ronda je tvrdou zkouškou pro průměrné hráče a výzvou profíkům.

Los Naranjos – famózní hřiště s širokými fairwayemi, strategicky umístěnými bunkery i vodními překážkami. Greeny jsou velké, zvlněné a velmi rychlé.

Marbella Golf and Country Club – hřiště od José Luize Lópeze ležící blízko Estepony bylo otevřeno roku 1989. Využívá přírodního terénu, téměř ze všech jamek uvidíte na moře.

Santa Clara Golf Marbella – hřiště z roku 2001 s novým konceptem designu, velkými odpališti a greeny. Na třech jeho čtvrtinách není rough a používá nejnovější typy trav.

Santana Golf Course – široké, 18jamkové hřiště na 138 akrech malebné lesostepi. Leží na místě bývalé avokádové plantáže, která poskytla přírodní řešení mnoha problémů.

The San Roque Club – golfisté si zde vyberou mezi hřištěm „The New Course“ od Perrhoy Dyema a náročným hřištěm s par 72 „The Old Course“ od Davea Thomase v lese z korkových dubů.

  • Neváhejte tedy a zahrajte si golf v Andalusii.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje