Duny v Corraleju

Lokalita: Španělsko Fuerteventura Duny v Corraleju
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Fascinující duny v Corraleju

Asi nejznámější přírodní lokalitou u letoviska Corralejo jsou zdejší dunová pole. Vytvářejí rozsáhlou rezervaci obřích písečných přesypů, mezi nimiž si budete připadat jako uprostřed Sahary.

Duny jsou součástí přírodního parku Corralejo, skýtajícího i mnoho dalších příležitostí k turistice uprostřed úchvatné krajiny. Najdete je na severu Fuerteventury, kousek od rekreačního centra Corralejo. Zabírají plochu několika kilometrů čtverečních a jsou lemovány pobřežím Atlantského oceánu, na jihu pahorky Montana Roja.

Vnořte se ze světa písku do světa zábavy

Samotné Corralejo žije neutuchajícím nočním životem, jehož středobodem je Centro Comercial Atlantico plné klubů, diskoték, kabaretů a nočních barů. Přes den je vám tu k dispozici pestrá škála vodních i suchozemských sportů, bohaté animační programy v místních hotelech a celá řada stylových restaurací s vybranými lahůdkami zdejší gastronomie.

Nejen vaše děti na dlouhé hodiny zabaví obří akvapark Acua Water Park Corralejo. V letovisku si dále užijete například poutavé lodní i ponorkové výlety po moři nebo pěkné potápění a šnorchlování v sopečném světě pod hladinou, v němž se prohánějí hejna pestrobarevných ryb.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím