Las Playitas

Lokalita: Španělsko Fuerteventura Las Playitas
Typ: Město

Náš názor

Letovisko Las Playitas a jeho lákadla

Centrum Las Playitas, kouzelného rekreačního střediska v jihovýchodní části ostrova Fuerteventura, tvoří stejnojmenná vesnička. Je to nesmírně romantické místo, plné bílých domků, stylových restaurací, taveren a křivolakých uliček, doslova vybízejících k poklidným procházkám.

Las Playitas je ze severní strany obklopeno sopečným pohořím a z jižní azurovým Atlantikem. Zažijete zde poklidnou dovolenou s plným turistickým komfortem uprostřed nádherné přírody. Vévodí jí vulkanický park Malpaís Grande, fantastické území sopečných kuželů, mohutných kráterů a rozsáhlých lávových polí.

Vydejte se za sopkami i zábavou

Letovisku vévodí nádherný maják El Faro de Entalada, obložený kamennými mozaikami. K dispozici je tu i řada suchozemských aktivit – tenisové kurty, fotbalové a basketbalové plácky, skvostné osmnáctijamkové golfové hřiště. Děti můžete rozptýlit v nedalekém útulném zoo La Lajita, jež je proslulé estrádami cvičených papoušků a řadou dalších zábavních atrakcí.

Mezi vulkanickými skalisky, vyrůstajícími takřka z blankytného moře, na vás čeká řada malebných pláží a romantických zátočin, pokrytých zlatavým či bělostným pískem. Kromě koupání a opalování se můžete zabavit rozličnými vodními sporty nebo potápěním a šnorchlováním v pozoruhodném podvodním světě.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím