Přihlášení / Registrace public 0Oblíbené

Playa Barlovento

Lokalita: Španělsko Fuerteventura Playa Barlovento
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Playa Barlovento, jedinečná pláž na Fuerteventuře

Pohádkovou pláž Playa Barlovento by rozhodně neměli vynechat milovníci samoty a romantických míst. Je pro ni typické divoké pobřeží pod zraky líně se zvedajících, vysokých a skalnatých vrcholků, absence turistické vybavenosti a spousta volného místa. Vyberte si jednoduše, kde chcete relaxovat, a zaposlouchejte se do hučícího Atlantiku.

Pláž Barlovento se táhne podél severozápadních břehů ostrova Fuerteventura v oblasti Cofete. Tedy na druhé straně kopců, pod nimiž jižním směrem vyrostla rekreační střediska v čele s Playa de Jandía. Dostat se k ní po úzkých horských silničkách není úplně snadné, o to více budete odměněni klidem a nádhernými výhledy.

Vyzkoušejte pocit jako z jiného světa

Příroda kolem Playa Barlovento, pod vrcholem Pico de la Zarza, zůstala dosud nedotčena. V nepříliš vzdálené, malé osadě tady přesto najdete stylovou restauraci Cofete Pepe El Faro, úplně bez vymožeností civilizace tedy nakonec nezůstanete.

Na pláži Barlovento si budete připadat tak trochu jako někde na cizí planetě. O to více stojí za to, si takový pocit vyzkoušet.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím