Golf na Gran Canaria

Lokalita: Španělsko Gran Canaria Golf na Gran Canaria
Typ: Sportoviště

Náš názor

Nejlepší golf na Gran Canarii

Golf se stal jednou z nejoblíbenějších aktivit při trávení volného času na Gran Canarii. Na ostrově najdete celou řadu komfortních golfových resortů s nádhernými výhledy do okolní krajiny nebo na oceán.

Gran Canaria a zajímavé golfové kluby

Vybíráme pětici hřišť, která by vás mohla zaujmout v rámci dovolené na Kanárských ostrovech.

Anfi Tauro Golf

Hřiště, umístěné uprostřed líbivé krajiny s mnoha jezery a sopečným pohořím, obklopují četné palmy. Jeho designéři von Hagge, Smelek a Baril nalezli dokonalou rovnováhu mezi krásou přírody a příležitostí k dobré hře.

Maspalomas Golf

Resort, otevřený roku 1968, leží v oblasti písečných dun a palem. Panuje zde příjemná teplota po celý rok. Hřiště je dlouhé a ploché, ideální k vyzkoušení všech druhů vašich úderů.

Meloneras Golf

Toto hřiště charakterizuje 9 jamek s výhledem na hory a stejný počet s výhledem na moře (tři z nich leží přímo na pobřeží). První jamka není obtížná, ale náročnost postupně vzrůstá a hráči se musí zdokonalovat úder za úderem.

Salobre North Golf

Nedávno zprovozněné hřiště na jihu ostrova, plném strží a sopečné půdy. Jeho vyvýšená poloha umožňuje výhled na hory, moře a zelené zahrady.

Salobre South Golf

I z tohoto hřiště budete mít krásný výhled na hory a moře. Za nejzajímavější je považována jamka číslo 14, inspirovaná krajinou Arizony. Její odpaliště se nachází nad úrovní terénu a země v okolí greenu je posetá kameny a kaktusy.

Podobná místa