Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Puerto Naos, dovolená jako poklad na ostrově

Na západním pobřeží kouzelného španělského ostrova La Palma vyrostlo nevelké, o to více roztomilé letovisko Puerto Naos. Najdete ho na jižní polovině tohoto odlehlého regionu Kanárského souostroví. Přímo pod okny zdejších hotelů hučí blankytný Atlantský oceán, na opačnou stranu pomalu k nebesům vyrůstá 2 426 metrů vysoká hora Roque de los Muchachos s kopulemi hvězdáren a dalekohledů.

Příjemné koupání v Puerto Naos

Dřívější rybářský přístav se v posledních desetiletích proměnil v prosperující přímořské letovisko příznačné svým klidem a kvalitou poskytovaných služeb. Během své dovolené se v Puerto Naos budete cítit velice pohodlně a zvláště vaše děti tady prožijí nezapomenutelné prázdniny. I přes polohu v mírném kopci bude vyhovovat také seniorům, velké množství aktivit naopak ocení sportovci.

Krásná vulkanická pláž Playa de Puerto Naos se táhne jižně od střediska. Je dlouhá asi 30 metrů a směrem k hotelu Sol la Palma se postupně rozšiřuje. Pokrývá ji tmavý, jemný písek a zvolna se noří do vln Atlantiku. Kolem pláže vede široká promenáda a v navazující ulici Passeo Maritimo najdete pestrou nabídku občerstvení.

Další rekreační střediska poblíž Puerto Naos

Pořádná porce zábavy v Puerto Naos

Puerto-Naos.jpg

V Puerto Naos prožijete příjemnou dovolenou. Kromě pláží a okolní úchvatné přírody se o to postarají četné obchůdky, bary a restaurace (zvláště vyhledávané jsou pro své rybí speciality Casa Pedro a Playa Morena). V provozu jsou dva supermarkety, nechybí bankomat, lékárna, půjčovna kol a dětské hřiště. Ideální podmínky zde najdou milovníci potápění a paraglidingu. Chcete-li více poznat La Palmu, neváhejte a vydejte se například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Puerto Naos

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.