Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Todoque, dovolená plná výletů a opalování u Atlantiku

Vesnička Todoque se rozkládá v jedné z nejúrodnějších oblastí na jihozápadě španělského ostrova La Palma. Nenápadná obec leží zhruba tři kilometry od Atlantského oceánu mezi druhým největším ostrovním městem Los Llanos de Aridane a pobřežním letoviskem Puerto Naos. Po hlavní silnici přes srdce ostrova se dostanete přímo do metropole Santa Cruz de la Palma.

Procházky a koupání u Todoque

V okolí Todoque se nachází velké množství soukromých prázdninových vilek zasazených v překrásné sopečné krajině. Jedná se o ideální místo pro strávení individuální a odpočinkové dovolené v kombinaci s poznáváním ostrova autem nebo pěší turistikou.

Poté, co minete jeden z mnoha vulkanických kuželů v okolí, dostanete se přímo k břehům nekonečného Atlantiku. Vybírat můžete z několika menších pláží jako Playa de Los Guirres a Playa de Charcón, nebo se vydat až k vyhlášené Playa de Puerto Naos. Všechny jsou dobře upravené, pokryté tmavým sopečným pískem a zvolna se svažují do vody.

Další rekreační střediska poblíž Todoque

Co dělat na prázdninách v Todoque

Todoque.jpg

V centru Todoque naleznete kostel, bar, malý supermarket a několik restaurací. V obci také zastavují linkové autobusy. Cokoliv důležitého seženete v blízkém střediskovém městě Los Llanos de Aridane. Kolem Todoque a na celém kanárském ostrově La Palma se nabízí celá řada zajímavých aktivit a zábavy. Vyzkoušejte například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Todoque

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.