×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Todoque, dovolená plná výletů a opalování u Atlantiku

Vesnička Todoque se rozkládá v jedné z nejúrodnějších oblastí na jihozápadě španělského ostrova La Palma. Nenápadná obec leží zhruba tři kilometry od Atlantského oceánu mezi druhým největším ostrovním městem Los Llanos de Aridane a pobřežním letoviskem Puerto Naos. Po hlavní silnici přes srdce ostrova se dostanete přímo do metropole Santa Cruz de la Palma.

Procházky a koupání u Todoque

V okolí Todoque se nachází velké množství soukromých prázdninových vilek zasazených v překrásné sopečné krajině. Jedná se o ideální místo pro strávení individuální a odpočinkové dovolené v kombinaci s poznáváním ostrova autem nebo pěší turistikou.

Poté, co minete jeden z mnoha vulkanických kuželů v okolí, dostanete se přímo k břehům nekonečného Atlantiku. Vybírat můžete z několika menších pláží jako Playa de Los Guirres a Playa de Charcón, nebo se vydat až k vyhlášené Playa de Puerto Naos. Všechny jsou dobře upravené, pokryté tmavým sopečným pískem a zvolna se svažují do vody.

Další rekreační střediska poblíž Todoque

Co dělat na prázdninách v Todoque

Todoque.jpg

V centru Todoque naleznete kostel, bar, malý supermarket a několik restaurací. V obci také zastavují linkové autobusy. Cokoliv důležitého seženete v blízkém střediskovém městě Los Llanos de Aridane. Kolem Todoque a na celém kanárském ostrově La Palma se nabízí celá řada zajímavých aktivit a zábavy. Vyzkoušejte například:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím