Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Mayor, lesk a sláva prázdninové Malorky

Luxusní baleárské letovisko Cala Mayor se nachází blízko Palma de Mallorca, metropole turistického eldoráda Malorka. Z hotelových komplexů střediska je to cobydup ke krásným plážím u Středozemního moře, které se zde rozlévá do táhlého zálivu Bahía de Palma. Jižním směrem se rozkládají další známá střediska v čele s rozjuchaným Magalufem, opačným směrem se po hlavní silnici rychle dostanete na mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Oddechová zóna první kategorie

Cala Major je ve Španělsku známá jako místo, na kterém v honosném Marivent Palace tráví letní prázdniny dokonce též královská rodina. A co je dost dobré pro krále, musí být vynikající i pro každého běžného rekreanta. Užijí si tady především milovníci dovolené ve velkém městě, kromě písečné pláže a řadě míst k příjemným procházkám zde ve východní části najdete i dlouhá mola přístavu Porto Pi.

Napsat, že pláž Cala Mayor je skutečně nádherná, zní jako otřepané klišé. Jeďte se sami podívat přímo na místo, abyste se přesvědčili, jak skvělé slunění, koupání a vodní radovánky si můžete na Malorce užít. Do moře mírně se svažující pláž je necelých 300 metrů dlouhá, doplněná mohutnými skalnatými bloky a kamenným mostek na ostrůvek Es Pujolar. K pláži přiléhají hotelové komplexy, občerstvovací zařízení a půjčovny sportovního náčiní.

Jedinečně vykreslená nabídka

Cala-Mayor.jpg

Především oblast mezi hlavní silnicí a pláží je v Cala Major doslova přeplněná výběrovými restauranty, bar, kluby, kavárnami a dalšími podniky. Vyzkoušejte například restaurace Wabisuke, A Popa či Bukaro, nahlédněte do početných obchůdků, nakupujte v místních supermarket. Udělejte si také chvilku na návštěvu muzea s ateliérem slavného malíře Joana Miró, který v Palma de Mallorca zemřel.

Nabídka zajímavých míst na jihu Malorky:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cala Mayor

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.