C´an Pastilla

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

C´an Pastilla, rušná prázdninová pohoda na Mallorce

Přímo v srdci zálivu Bahia de Palma na vás čeká pulsující mallorské letovisko C´an Pastilla. Tato jihozápadní oblast největšího baleárského ostrova vyniká hustotou zalidnění a s tím související vysokou koncentrací nejrůznějších, kvalitních služeb. Po dálnici se odsud během pár minut dostanete do metropole Palma de Mallorca a doslova za zády střediska se rozprostírá mezinárodní letiště Aeroport de Palma.

Další blízká rekreační střediska:

Skvělé plážové radovánky na druhou

Can Pastilla je evidentně velice rušné turistické centrum, vybudované na základech původní rybářské vísky. Potěší každého, kdo od dovolené očekává nejen odpočinek na pláži, ale také procházky městskými ulicemi spojené s nakupováním, stolováním či posezením u šálku dobré kávy. Silný letecký provoz ocení zejména nadšenci do techniky a děti, které se mohou zabavit pozorováním vzlétajících a přistávajících letadel.

Ve stejném duchu jako celé městečko Can Pastilla se nese i zdejší stejnojmenná pláž. Ve své západní polovině se totiž prolíná s rušným jachetním přístavem, jímž je rozdělena do tří částí. Během koupání si tak můžete vychutnávat ruch v marině i na přiléhající palmové promenádě. Vlastní pláž je asi 6 kilometrů dlouhá, volně přechází v úsek podél Sometimes a končí až u přístavu v dalším význačném letovisku S´Arenal. Je pokryta jemným pískem, volně se svažuje do Středozemního moře a disponuje kompletním plážovým servisem.

Can Pastilla je více než jen krásná pláž

Can-Pastilla.jpg

Živá a rekreanty hojně navštěvovaná C´an Pastilla je přímo prošpikovaná nejrůznějšími občerstvovacími provozy, obchody a butiky. K dispozici je bankomat, supermarket Spar, benzinová stanice, půjčovna bicyklů, pošta a lékárna. Z autobusové stanice jezdí linky po celém ostrově. Největší atrakcí letoviska je Palma Aquarium plné podmořských živočichů.

V okolí C´an Pastilla i na celé Mallorce si však můžete užít také:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - C´an Pastilla