Cala´n Bosch

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala´n Bosch, skutečná prázdninová oáza na Baleárech

Zřejmě nejvyhlášenějším letoviskem magického španělského ostrova Menorca je nádherná Cala´n Bosch. Toto opěvované místo plné romantických pláží a půvabného okolí se nachází na jihozápadním cípu Menorky, takřka na dosah největšího baleárského ostrova Mallorca, od něhož je odděleno necelými 50 kilometrů Středozemního moře. Stejně daleko, ovšem po souši, leží metropole Maó.

Další blízká rekreační střediska:

Magické prostředí pro vaši dovolenou

Cala en Bosc poskytuje příjemné prožití dnů volna všem věkovým i zájmovým kategoriím. Nejvíce se tady ale bude líbit dětem a jejich rodičům, seniorům a zamilovaným párům. Středisko zahrnuje všechny důležité služby, pěkné pláže, čisté moře i spoustu možností výletů do malebného vnitrozemí. Díky své poloze nabízí mořské pobřeží na jihu i na západě, vody si tady proto opravdu užijete.

Co by bylo baleárské letovisko bez pořádné pláže. V Cala´n Bosch měří na šířku asi sto metrů, je pokrytá jemným, světlým pískem a patří k nejhezčím na ostrově. Disponuje základním vybavením v podobě slunečníků s lehátky, sprchou a půjčovnou sportovního vybavení. Další menší plážičky jsou rozesety v širokém okolí, romantici a milovníci potápění si mohou vybrat z nepočitatelných míst v pobřežních skalách.

Z vodního světa za pamětihodnostmi Menorcy

Cala´n-Bosch.jpg

Základem městečka Cala en Bosc je pěkná marina přímo v jeho centru, propojená s mořem úzkým, zhruba 200 metrů dlouhým kanálem. Kolem přístaviště je vybudována promenáda s mnoha obchůdky a především gastronomickými provozy. Zavítat můžete například do Restaurante Fiesta, do hospody Shamrock Pub či do baru Las Tapas. V provozu je i několik supermarketů, lékárna a bankomat. Autobusovou linkou se dostanete do vzdálenějších míst ostrova.

Největším tahákem Cala´n Bosch je akvapark Aquarock na okraji městečka. Vypůjčte si auto a vypravte se i za ostatními menorskými lákadly jako:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím