Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala´n Bosch, skutečná prázdninová oáza na Baleárech

Zřejmě nejvyhlášenějším letoviskem magického španělského ostrova Menorca je nádherná Cala´n Bosch (Cala en Bosc). Toto opěvované místo plné romantických pláží a půvabného okolí se nachází na jihozápadním cípu Menorky, takřka na dosah největšího baleárského ostrova Mallorca, od něhož ho odděluje necelých 50 kilometrů Středozemního moře. Stejně daleko, ovšem po souši, leží metropole Mahón.

Magické pláže pro vaši dovolenou v Cala´n Bosch

Cala´n Bosch poskytuje příjemné prožití dnů volna všem věkovým i zájmovým kategoriím. Nejvíce se tady ale bude líbit dětem a jejich rodičům, seniorům a zamilovaným párům. Středisko zahrnuje všechny důležité služby, pěkné pláže, čisté moře i spoustu možností výletů do malebného vnitrozemí. Díky své poloze nabízí mořské pobřeží na jihu i na západě, vody si tady proto opravdu užijete.

Co by bylo baleárské letovisko bez pořádné pláže. V Cala´n Bosch měří na šířku asi sto metrů, pokrývá ji jemný, světlý písek a patří k nejhezčím na ostrově. Disponuje základním vybavením v podobě slunečníků s lehátky, sprchou a půjčovnou sportovního vybavení. Další menší plážičky jsou rozesety v širokém okolí, romantici a milovníci potápění si mohou vybrat z nepočitatelných míst v pobřežních skalách.

Další rekreační střediska poblíž Cala´n Bosch

Možnosti zábavy v Cala´n Bosch

Cala´n-Bosch.jpg

Základ městečka Cala´en Bosch tvoří pěkná marina přímo v jeho centru, propojená s mořem úzkým, zhruba 200 metrů dlouhým kanálem. Promenáda kolem přístaviště zve do mnoha obchůdků a především gastronomických provozů. Zavítat můžete například do Restaurante Fiesta, do hospody Shamrock Pub či do baru Las Tapas. V provozu je i několik supermarketů, lékárna a bankomat. Autobusovou linkou se dostanete do vzdálenějších míst ostrova.

Akvapark Aquarock, největší tahák Cala´n Bosch, funguje na okraji městečka. Vypůjčte si auto a vypravte se i za ostatními menorskými lákadly jako:

Zobrazit podrobné informace