Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Punta Prima, to je prima dovolená na Baleárech

Velice hezké letovisko Punta Prima osvěžuje vánek na jihovýchodním konci španělského ostrova Menorca. Uzavírá několik kilometrů dlouhý pás rekreačních středisek jako Biniancolla, Cap d´en Font či Binibeca. Přímo naproti němu se ze Středozemního moře zvedá ostrůvek Illa de l´Aire s majákem, asi 10 kilometrů ve vnitrozemí se rozkládá metropole Mahón a kousek vedle ní mezinárodní letiště.

Klid, pohoda a pláže v Punta Prima

Punta Prima je oblíbené prázdninové středisko na míru ušité pohodové rodinné rekreaci. Většinu jeho zástavby tvoří komfortní apartmány a vily utopené v zeleni, vždy v dobré dostupnosti k moři. Milovníci pohybu mohou využít četných sportovišť, okolní krajina zve k příjemným procházkám a nabízí také řadu zajímavých turistických atrakcí.

Menší pláž Platia de Punta Prima s pozvolným vstupem do moře představuje pýchu letoviska. Aby ne, když je díky doslova písečnou oázou v jinak kamenitém rázu jihovýchodní Menorky. Má rozlohu asi půl hektaru, tedy tak akorát, aby na ní nevznikaly zbytečné tlačenice. Navíc má dobré vybavení včetně slunečníků, lehátek, restaurace a dozoru plavčíka.

Další rekreační střediska poblíž Punta Prima

Přejeme příjemnou zábavu v Punta Prima

Punta-Prima.jpg

V Punta Prima najdete řadu obchůdků, marketů, restaurací a barů, většinu z nich kolem ulice Passeig de s´Arenal. Do hlavního města Mahonu jezdí pravidelné autobusové spojení. Četné příležitosti jako tenisové kurty, cyklotrasy a půjčovny vybavení pro vodní aktivity čekají na sportovce. Vypůjčte si v Punta Primě osobní automobil a vydejte se za poznáním dalších lákadel ostrova:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Punta Prima