Punta Prima

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Punta Prima, to jsou prima prázdniny na Baleárech

Velice hezké letovisko Punta Prima osvěžuje vánek na samém jihovýchodním konci španělského ostrova Menorca. Uzavírá několik kilometrů dlouhý pás rekreačních středisek jako Biniancolla, Cap d´en Font či Binibeca. Přímo naproti němu se ze Středozemního moře zvedá ostrůvek Illa de l´Aire s majákem, asi 10 kilometrů ve vnitrozemí se rozkládá metropole Mahón a kousek vedle ní mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Klid a pohoda na konci Baleárů

Punta Prima je oblíbené prázdninové středisko na míru ušité pohodové rodinné rekreaci. Většinu jeho zástavby tvoří komfortní apartmány a vily utopené v zeleni, vždy v dobré dostupnosti k moři. Milovníci pohybu mohou využít četných sportovišť, okolní krajina je ideální k příjemným procházkám a nabízí také řadů zajímavých turistických atrakcí.

Menší pláž Platia de Punta Prima s pozvolným vstupem do moře je pýchou letoviska. Aby ne, když je díky doslova písečnou oázou v jinak kamenitém rázu jihovýchodní Menorky. Má rozlohu asi půl hektaru, tedy tak akorát, aby na ní nevznikaly zbytečné tlačenice. Navíc je dobře vybavena včetně slunečníků, lehátek, restaurace a dozoru plavčíka.

Přejeme příjemnou zábavu ve Středomoří

Punta-Prima.jpg

V Punta Prima najdete řadu obchůdků, marketů, restaurací a barů. Většina z nich je rozmístěna kolem ulice Passeig de s´Arenal. Zajištěno je pravidelné autobusové spojení do hlavního města Mahonu. Četné příležitosti jako tenisové kurty, cyklotrasy a půjčovny vybavení pro vodní aktivity čekají na sportovce.

Vypůjčte si v Punta Primě osobní automobil a vydejte se za poznáním dalších lákadel ostrova:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím