Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala´n Porter, dovolená Baleáry na správné adrese

Rozkošné baleárské letovisko Cala´n Porter vyrostlo nad stejnojmennou zátočinou Středozemního moře na jihovýchodě ostrova Menorca. Vede z něj přímé silniční spojení do metropole Mahónu a k mezinárodnímu letišti. Rovinatá krajina kolem se jeví jako perfektní k nenáročným procházkám a poznávání zajímavostí ostrova.

O krásé pláže není u Cala´n Porter nouze

Do velice živého místa s plnou turistickou vybaveností Cala´n Porter se často sjíždějí i hosté z okolních středisek. Dobře se tady budou cítit milovníci rušně prožité dovolené, sportovní příznivci a vůbec všichni zájemci o bohatě a aktivně strávené prázdniny.

Nádherná, jemným pískem do zlatova vybarvená pláž Cala´n Porter patří k nejvyhledávanějším na ostrově. Uzavírá malou zátočinu lemovanou vysokými skálami, zaujímá plochu o velikosti zhruba jednoho hektaru a váhavě se noří do azurového Středozemního moře. K zapůjčení jsou k dispozici slunečníky a lehátka, lze si vybrat z nabídky vodních sportů a nechybí ani občerstvení.

Další blízká střediska poblíž Cala´n Porter

Tipy na zábavu v Cala´n Porter

Cala-en-Porter.jpg

Cala´n Porter nabízí velice slušné vybavení základní turistickou infrastrukturou. Především v oblasti křížení ulic Avenida Central a Carrer de l´Església najdete několik obchůdků a dostatek gastronomických zařízení. Nejhezčí restaurace, Cova d´en Xoroi s terasou, se ukrývá ve skále nad mořem. Nechybí však ani bankomat, autopůjčovna či dětské hřiště. Pokud toužíte blíže poznat Menorcu, určitě se vypravte:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cala'n Porter

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.