Aqualand Costa Adeje

Lokalita: Španělsko Tenerife Aqualand Costa Adeje
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Aqualand Costa Adeje nadchne malé i velké

Obyčejný akvapark? Kdepak, to o Aqualandu Costa Adeje rozhodně říct nemůžete. Kromě velkého množství nejrozmanitějších tobogánů, skluzavek a další zábavy totiž disponuje jednou z nejlepších show delfínů na světě. Nevěříte-li, stačí, abyste se přesvědčili na vlastní oči.

Aqualand Costa Adeje (dříve nazývaný Octopus) se na vás těší v lokalitě San Eugenio Alto, mezi vyhlášenými letovisky Costa Adeje a Playa de las Américas. Z jedné strany ho lemuje dálnice, na druhé se zvedá přírodní rezervace Caldera del Rey. Od maríny Club Náutico Puerto Colón je asi 1 500 metrů daleko, stejná vzdálenost jej dělí i od ještě většího akvaparku Siam Parque.

Akvapark v Costa Adeje pro každého

Vystoupení delfínů by v Aqualandu Costa Adeje rozhodně mělo být vaší volbou číslo 1, ovšem skvěle vás pobaví i další zdejší atrakce. Areál se dělí do čtyř částí Family Fun, Kidzworld, Adrenaline Fun a Chill out & Play, už svým názvem napovídajících, jakou zábavu v nich můžete očekávat.

Hlavními taháky jsou samozřejmě rychlé, dlouhé a vysoké klouzačky jako Tornado, Kamikaze nebo Twister. Velkým lákadlem je též umělé vlnobití, líná řeka Lava a jacuzzi zóna. Děti prožijí krásné odpoledne v Dračí zemi, klouzačkové pevnosti či ve vodním hradu.

  • Neváhejte tedy a navštivte Aqualand Costa Adeje na Tenerife.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím