Callao Salvaje

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Callao Salvaje, dovolená s golfem, koupáním a jinou zábavou

K nejpříjemnějším letoviskům na Kanárských ostrovech bezpochyby patří Callao Salvaje. Vyrostlo na západním pobřeží Tenerife v těsném sousedství dalšího oblíbeného prázdninového centra Playa Paraiso. Severně od něj, za přírodními rezervacemi Barranco de Erques a los Acantilados de Isorana, se nachází resort Playa San Juan. Severovýchodním směrem se do mraků zvedá Pico de Teide, s 3 718 metry nejvyšší hora Španělska. Na jižní tenerifské letiště Tenerife Sur Reina Sofia se dostanete po dálnici během 30 minut.

Callao Salvaje a nabídka pláží

Callao Salvaje se ukrývá v příjemné krajině plné banánových plantáží, vinohradů a golfových hřišť (nejbližší z nich jsou Golf Costa Adeje a Golf Abama). Okolními kopci se k romantickým vyhlídkovým bodům vinou turistické stezky a řadu romantických míst ukrývá i divoké pobřeží Atlantiku. Klidná poloha a příjemná atmosféra letovisko předurčují k prožití pohodové letní dovolené.

Milovníky krásných pláží v prostředí nepřístupně se tvářících skalisek nadchne Playa de Ajabo o rozměrech zhruba 100 krát 40 metrů. Pokrývá ji tmavý, vulkanický písek a rychlým tempem se noří do mořské vody. Nechybí na ní nabídka lehátek, slunečníků ani občerstvení. Dále můžete využít umělý bazén se slanou vodou Lago Lido u Barranco del Pinque, kamenitou pláž Playa las Salinas či nevelkou Las Galgas.

Další rekreační střediska poblíž Callao Salvaje

Co dělat v Callao Salvaje

Callao-Salvaje.jpgV Callao Salvaje se spolehněte na vybavení všemi základními službami: restauracemi (jako např. Nebula Restaurant & Cocktailbar), kavárnami, bary, obchody i supermarketem. K dispozici jsou lékárna, autobusová zastávka (spojení např. do Playa de las Américas), dětské hřiště i půjčovna automobilů a čerpací stanice. Na Tenerife se navíc k návštěvě nabízí celá řada zajímavých výletních cílů:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Callao Salvaje

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím