Loro Parque

Lokalita: Španělsko Tenerife Loro Parque
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Za poznáním přírody do Loro Parque

Delfíni, kosatky, žraloci, tučňáci, ale i tygři nebo aligátoři na vás čekají v Loro Parque, jedné z největších atrakcí celých Kanárských ostrovů. Původní park pro papoušky (jak naznačuje i název „Loro“) z roku 1972 se během let proměnil v rozsáhlou zoologickou zahradu na ploše takřka 14 hektarů. Bez její návštěvy nebude váš pobyt na Tenerife kompletní.

Loro Parque se rozkládá v přímořské čtvrti Punta Brava asi jeden kilometr západně od věhlasného rekreačního střediska Puerto de la Cruz. Dobře se k němu dostanete z dálnice TF-5, stačí odbočit na jejím posledním sjezdu č. 39 za obří nákupní galerií Centro Comercial La Villa.

Co nejblíže k podmořskému životu

Loro Parque se řadí k hlavním tahákům tenerifského pobřeží. Každý den uvádí 3 vystoupení kosatek, 4 představení delfínů, 5 lachtaních show, 6 vystoupení papoušků a 9 filmových projekcí. Dalšími oblíbenými zvířaty tady jsou gorily, šimpanzové, jaguáři, obří želvy, leguáni, plameňáci, pelikáni či piraně. Za vidění rozhodně stojí i velká zahrada s orchidejemi.

V mořském akváriu lze díky prosklenému tunelu (o délce 18 metrů a šířce 3 metry) pozorovat žraloky, množství pestrobarevných ryb, korálové útesy a další vodní faunu i flóru. Na děti v parku Loro čeká zábavná zóna Kinderlandia, prohlédnout si můžete papouščí muzeum, nakoupit na africkém tržišti a občerstvit se v některém z mnoha restaurantů.

  • Neváhejte tedy a navštivte Loro Parque na Tenerife.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím