Gündogan

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Gündogan, dovolená nabitá zážitky

Rekreační středisko Gündogan se nachází na severním okraji členitého Bodrumského poloostrova, jednoho z center Egejské riviéry. Na druhé straně oblasti kamenitých kopců se rozkládá město Bodrum, směrem do vnitrozemí leží mezinárodní letiště Milas. Egejské moře omývá břehy letoviska, řadícího se mezi nejrozlehlejší na tureckém západě, skrze protáhlou, téměř kilometr širokou zátoku.

Pláže kolem Gündoganu uchvátí každého

Gündogan je středisko jako stvořené k aktivně prožité dovolené. Hosté se tady mohou bavit prakticky 24 hodin denně, zvláště části přímo u pobřeží jsou velice živé a dýchají typickou prázdninovou atmosférou. Taková se líbí především mladým lidem, ovšem i rodiny s většími dětmi si tady užijí pěkný a na zážitky bohatý pobyt.

Hlavní gündoganská pláž, přerušená malou jachetní marinou, dosahuje délky několik set metrů. Její povrch tvoří hrubý písek, do teplých mořských vod se noří poměrně zhurta a její vybavení odpovídá turistickému standardu. Často však bývá přeplněná, vyplatí se proto obsadit dostatečně s předstihem dobré místo, nebo zkusit štěstí v některé z mnoha okolních zátočin.

Další rekreační střediska poblíž Gündoganu

Gündogan nabízí hodně zábavy za málo peněz

Gundogan.jpgInfrastruktura a vybavení Gündoganu je jedním slovem perfektní. Jeho hlavní ulice přetékají gastronomickými podniky jako Ikizler Unlu Mamulleri, Pamukkale Pide či As Döner Safonu, obchůdky, butiky a prodejnami suvenýrů. Nechybí supermarkety, bankomaty ani pošta. Pokud si vypůjčíte auto, můžete se vydat vstříc dobrodružství a poznávat kouzelnou krajinu Malé Asie. Za výlet rozhodně stojí:

  • Větrné mlýny nedaleko Gumbetu
  • Atrakce Bodrumu (akvapark, muzeum podmořské archeologie a hrad svatého Petra)
  • Lodí dosažitelné řecké ostrovy Kos, Rhodos a Samos

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Gündogan

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.