×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

  1. Arabské emiráty
  2. Arabské emiráty
  3. Místa
  4. IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty IMG Worlds of Adventure
Typ: Lázně, wellness, relaxace

IMG Worlds of Adventure, svět superhrdinů a zábavy

Podívejte se za svými nejoblíbenějšími marvelovskými hrdiny do komplexu IMG Worlds of Adventure, který je s plochou 140 tisíc metrů čtverečních největším krytým zábavním parkem na světě. V jeho pěti tematických zónách na vás čekají Spiderman, Hulk, Iron Man, Thor a další komiksové postavy z Avengers, ale také dinosauři, obří multikino a spousta jiných atrakcí. Velkolepý areál, otevřený 15. srpna 2016, zahrnuje i řadu restaurací a obchodů se suvenýry.

IMG Worlds of Adventure se nachází u silnice šejka Zayeda (dálnice E311) v komerčním, rezidenčním a kulturním areálu City of Arabia. Je to v jihovýchodní části Dubaje asi 25 kilometrů od vjezdu na umělý palmový ostrov Jumeirah nebo od nejvyšší budovy planety Burj Khalifa a zhruba 30 kilometrů od dubajského mezinárodního letiště.

Zažijte největší dobrodružství svého života v IMG Worlds of Adventure

Základ zábavního parku IMG Worlds of Adventure tvoří část zvaná jednoduše Marvel. Můžete se v ní stát superhrdinou v týmu Avengers a společně s Iron Manem, Thorem, Black Widow, Hawkeyem, Kapitánem Amerikou, Hulkem či Spidermanem zachránit svět. Nechybí supermoderní 3D kino ani komiksový obchod Empire News and Comics. V sekci Lost Valley se vrátíte v čase o milióny let zpět do prehistorické říše tyranosaurů, velociraptorů a triceratopsů. Čekají vás pohybliví dinosauři v životní velikosti, divoká džungle a samozřejmě spousta atrakcí, her a zábavy.

Příznivci kreslených filmů nesmí vynechat návštěvu Cartoon Network, kde funguje první 5D kino zaměřené pouze na seriál Ben 10. Součástí této zóny jsou též interaktivní a sportovní hry, živá vystoupení a jiná neobyčejná dobrodružství pro malé i velké. Nejlepší divácké prožitky slibuje multikino Novo Cinemas s tuctem sálů vybavených nejmodernějšími technologiemi. IMG Boulevard, centrální část parku IMG Worlds of Adventure, nabízí kromě tak trochu strašidelného hotelu Haunted především gastronomické a nákupní zážitky.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje