×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Arabské emiráty
  2. Arabské emiráty
  3. Místa
  4. IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty IMG Worlds of Adventure
Typ: Lázně, wellness, relaxace

IMG Worlds of Adventure, svět superhrdinů a zábavy

Podívejte se za svými nejoblíbenějšími marvelovskými hrdiny do komplexu IMG Worlds of Adventure, který je s plochou 140 tisíc metrů čtverečních největším krytým zábavním parkem na světě. V jeho pěti tematických zónách na vás čekají Spiderman, Hulk, Iron Man, Thor a další komiksové postavy z Avengers, ale také dinosauři, obří multikino a spousta jiných atrakcí. Velkolepý areál, otevřený 15. srpna 2016, zahrnuje i řadu restaurací a obchodů se suvenýry.

IMG Worlds of Adventure se nachází u silnice šejka Zayeda (dálnice E311) v komerčním, rezidenčním a kulturním areálu City of Arabia. Je to v jihovýchodní části Dubaje asi 25 kilometrů od vjezdu na umělý palmový ostrov Jumeirah nebo od nejvyšší budovy planety Burj Khalifa a zhruba 30 kilometrů od dubajského mezinárodního letiště.

Zažijte největší dobrodružství svého života v IMG Worlds of Adventure

Základ zábavního parku IMG Worlds of Adventure tvoří část zvaná jednoduše Marvel. Můžete se v ní stát superhrdinou v týmu Avengers a společně s Iron Manem, Thorem, Black Widow, Hawkeyem, Kapitánem Amerikou, Hulkem či Spidermanem zachránit svět. Nechybí supermoderní 3D kino ani komiksový obchod Empire News and Comics. V sekci Lost Valley se vrátíte v čase o milióny let zpět do prehistorické říše tyranosaurů, velociraptorů a triceratopsů. Čekají vás pohybliví dinosauři v životní velikosti, divoká džungle a samozřejmě spousta atrakcí, her a zábavy.

Příznivci kreslených filmů nesmí vynechat návštěvu Cartoon Network, kde funguje první 5D kino zaměřené pouze na seriál Ben 10. Součástí této zóny jsou též interaktivní a sportovní hry, živá vystoupení a jiná neobyčejná dobrodružství pro malé i velké. Nejlepší divácké prožitky slibuje multikino Novo Cinemas s tuctem sálů vybavených nejmodernějšími technologiemi. IMG Boulevard, centrální část parku IMG Worlds of Adventure, nabízí kromě tak trochu strašidelného hotelu Haunted především gastronomické a nákupní zážitky.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím

Chcete být součástí týmu největší cestovní skupiny v ČR?
Vyberte si
odpovídající pozici v sekci

KARIÉRA

Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje