Oblasti v destinaci - Východní pobřeží

Mapa

Podrobné informace

  • 29 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 100DOP/51,985CZK

* průměrné teploty

Exotická dovolená u moře na východním pobřeží Dominikány

Východní pobřeží Dominikánské republiky zabírá zhruba 100 km mezi Uvero Alto na severu a El Cabo na jihu. Pláže, tropické pralesy a plantáže tabáku se zde za posledních několik desítek let proměnily v jednu z nejživějších a nejkomfortněji vybavených turistických zón Karibiku. Kolem města Higüey vede dálnice z metropole Santo Domingo a v provozu je i mezinárodní letiště.

Jednotlivá letoviska na pomezí Karibského moře a Atlantiku v čele s mimořádně populárním Punta Cana jsou jako stvořená k prožití nezapomenutelné dovolené v exotice. Ke koupání lákají nekonečné pláže s heboučkým pískem, šířkou 50 m a mořským dnem bez oblázků mělkým ještě daleko od břehů.

Východní pobřeží Dominikánské republiky – exotická dovolená all inclusive

K nejoblíbenějším aktivitám na východním pobřeží Dominikány se řadí prohlídka mořského parku Marinarium, odpoledne v akvaparku Sirenis Aqua Games, plavba katamaránem na pohádkové ostrovy Saona a Isla Catalina nebo plavání s delfíny a rejnoky v projektu Dolphin Island.

Každý hotel na východním pobřeží Dominikány zajišťuje široký servis nejvyšší kvality. Poblíž jsou navíc – zvláště v Punta Cana – k dispozici obchody a nákupní střediska, restaurace, akvaparky, golfová hřiště a další atrakce. Nabídku doplňují sportovní hřiště, půjčovny vybavení a poznávací parky, k nadstandardním službám oblasti patří kasino a jachetní přístaviště.

Dopřejte si zájezd na východní pobřeží Dominikánské republiky! Můžete se sem podívat i za příznivou cenu v rámci exotické dovolené last minute Dominikánská republika a first minute Dominikánská republika. Další kvalitní hotely pro celou rodinu najdete na jižním a severním pobřeží Dominikánské republiky.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Východní pobřeží