Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Sicílie, dovolená na jedinečném ostrově

Doutnající vulkán Etna, antické památky Taorminy, žhavá metropole Palermo, starobylá Ragusa a nádherné písečné pláže, kam oko dohlédne - to všechno je nenapodobitelná Sicílie, největší ostrov Středozemního moře. Využijte naší pestré nabídky zájezdů na Sicílii a prožijte prázdniny v nejjižnějším italském regionu.

Proč se vám na dovolené na Sicílii bude líbit?

Sicilskému vábení rozhodně stojí za to podlehnout. Slunečné počasí na Sicílii panuje po většinu roku, vybírat lze z celé řady sportovních aktivit a ze sicilských restaurací voní lahodná pizza zvaná sfincione! Na dovolené na Sicílii o zábavu rozhodně není nouze. Hornatý ostrov jihozápadně od Kalábrie a jihovýchodně od Sardinie ukrývá poklady, které si říkají o pozornost.

Hotely na Sicílii na prahu unikátních míst

Během pobytu na Sicílii narazíte na spoustu podivuhodných lokalit. Na dohled městečka Scopello vyrůstají z blankytně modrého Tyrhénského moře pozoruhodná skaliska, Cefalú se pyšní katedrálou z 12. století (součást UNESCO) a „Údolí chrámů“ s ruinami chrámů v dórském stylu je magnetem města Agrigento.

Vyberte si z nejlepších letovisek Sicílie

Ve spojení s nádherným pobřežím, výtečnou dopravní infrastrukturou a pestrým výběrem kvalitních hotelů je Sicílie skvělým místem pro dovolenou u moře. Přesvědčte se v letoviscích Giardini Naxos, Letojanni či Sant'Alessio Siculo nebo dalších. Pokud chcete letět co nejdřív, vyberte si z naší výhodné nabídky last minute zájezdů na Sicílii.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Sicílie