1. Fischer.cz
  2. Kolumbie

Podrobné informace

  • 26 - 27 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1000COP/7,882CZK

* průměrné teploty

Kolumbie, dovolená v turistickém ráji u Karibiku

Víte, že i Kolumbie má Karibik? A ne jen tak ledajaký. Prosluněné pláže, teplé počasí bez větších výkyvů po celý rok a křišťálově čisté moře jsou tady samozřejmostí. Většina hotelů nabízí výtečné zázemí pro rodiny s dětmi, nechybí animační programy, akvaparky ani sportovní vyžití.

Oproti ostatním karibským zemím má však Kolumbie jednu nesmírnou výhodu. Během dovolené na pláži si totiž můžete „odskočit“ na trek do hor, na průzkum do pralesa nebo se vydat po stopách rozmanitých památek. K tomu připočítejte typické bary a restaurace, kde ochutnáte vyhlášenou kolumbijskou kávu. V obchůdcích nakoupíte všemožné suvenýry jako pravé smaragdy.

Pro návštěvu země není třeba zajišťovat vízum a očkování.

Co musíte vidět v Kolumbii

Koupání s poznáváním koloniálního rázu Kolumbie, její bohaté historie a přírody můžete spojit například v letovisku Cartagena de Indias. Za nejkrásnější národní park se označuje NP Tayrona zahrnující vody Karibiku i svahy pohoří Sierra Nevada de Santa Marta. Na malebném poloostrově Baru najdete skvělé podmínky k potápění a šnorchlování.

Hispánská atmosféra v kulisách kolumbijských luxusních resortů vás dostane. Má to ale jeden háček. Už nebudete chtít jinam. 

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kolumbie

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.