Ventura Park

Lokalita: Mexiko Mexiko Ventura Park
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Ventura Park, svět nekonečné zábavy

Vodní skluzavky, horská dráha, malá zoologická zahrada… v unikátním odpočinkovém a vodním světě Ventura Park si užije každý. Nudu tady nekompromisně zahání sedmička jedinečných zábavních areálů v čele s akvaparkem, videohernou a lunaparkem.

Rozlehlý komplex Ventura Park svádí k zábavě na začátku hotelové zóny jižně od Cancúnu, která se táhne severním směrem po úzkém pruhu pevniny. Z východní strany ho lemuje nedotčený pás Mayské riviéry a pouze 10 minut odsud se rozkládá mezinárodní letiště Aeropuerto Internacional de Cancún.

Pozvánka do Ventura Parku

Co dělat ve Ventura Parku? Cvičené delfíny a jejich kousky uvidíte v zóně Dolphinaris, motokárové závody si vyzkoušíte na okruhu Grandprix a spoustu adrenalinových atrakcí (zip-line, lanové centrum, bungee jumping) ukrývá Aaaah! Ventura. Herní centrum Underworld láká na 3D hry v laserovém bludišti (The Mission), futuristickém tanku (Laser Tanks) či galaktické bitvě (Star Wars Battle Pod). Lunapark Fun World nadchne malé i velké řadou kolotočů jako Crazy Chairs nebo Hurricane.

Ve vodním světě Wet'n Wild, historicky vlastně první části komplexu Ventura Parku, nechybí pořádné tobogány, umělé vlnobití, líná řeka, dětské brouzdaliště, klouzačky a další vodní prvky. Nabídku zábavního světa Ventura Park doplňují restaurace, vodní a sportovní bary a dokonce i plážový klub s nádherným výhledem na Karibské moře.

  • Neváhejte tedy a navštivte Ventura Park v Mexiku.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím