Pobřeží pláží

Lokalita: Řecko Kos Pobřeží pláží
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Šest zastávek na úchvatném Pobřeží pláží

Pobřeží na řeckém ostrově Kos je velice pestré a magicky krásné. K nejvyhlášenější oblasti se řadí takzvané Pobřeží pláží, šest nádherných pláží od Magic po Camel Beach. Právě tady si návštěvník nejvíce dosyta užije klasický prázdninový odpočinek.

Celková délka toho báječného úseku pobřeží mezi letovisky Kefalos a Kardamena dosahuje pouze několika kilometrů, ovšem jeho návštěvou rozhodně neprohloupíte. Najdete ho v zálivu Kolpos Kefalou na jihozápadě Kosu.

Půltucet pláží pro dovolenou na Kosu, jedna hezčí než druhá

Pobřeží pláží tvoří od západu Camel Beach, Paradise Beach, Lagada Beach, Markos Beach (neboli také Psilos Gremos), Sunny Beach a Polemi Beach (známá též jako Magic Beach). Pro všechny je typické prudké klesání okolní krajiny ke břehům blankytně modrého Egejského moře, světlý písek a především všeobjímající klid a pohoda.

Hlavním benefitem Pobřeží pláží je jeho odloučenost od velkých rekreačních středisek a relativní nedostupnost, například metropole Kos leží 40 kilometrů daleko. Několik hotelových areálů na druhou stranu zajišťuje alespoň základní turistický servis.

Neváhejte tedy a navštivte Pobřeží pláží na ostrově Kos.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím